Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Rajtahagyhatom a nyakörvet...

Rajtahagyhatom a nyakörvet mindig?

Figyelt kérdés

van egy közepes testű kutyám. akkor megy ki amikor akar,mert van kutyaajtó. és volt már rá példa hogy elszökik.. rajtahagyhatom északára is a nyakörvet? nem zavarja majd?


ilyen a nyakörv: [link]


2011. nov. 23. 19:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen! Nem fogja zavarni!
2011. nov. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nyugodtan rajtahagyhatod nem fogja semmiben zavarni a kutyut :) az enyémen is mindig rajta van nem zavarja semmiben :)
2011. nov. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ezt a nyakörvet rajta hagyhatod.
2011. nov. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszi,és milyet nem lehet rajtahagyni?
2011. nov. 23. 20:11
 5/9 anonim ***** válasza:
19:24es vagyok! szerintem főleg a fojtókat nem lehet. legalábbis én soha nem hagynám a kutyámon. de az ilyen simákat rajtalehet, vagy ha nagyon félted ne húzd olyan szorosra, és akkor ha baj van ki tudja húzni a fejét :)
2011. nov. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A fémből készült láncot! Fémallergia léphet fel az állandó használattól, vagy ha a kutyán rozsdásodik be az elég ciki! :/
2011. nov. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
igen, a fojtóra én is főleg a láncot értettem. de amúgy is, láncot soha semmilyen formában ne hagyjunk a kutyán!
2011. nov. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Na igen! De fojtót se!! Rossz belegondolni!! :// De ilyen szövetet simán fent lehet hagyni, vagy a természetes anyagból készült nyakörveket ( pl: bőr)
2011. nov. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én személy szerint semmilyen nyakörvet sem hagyok a kutyán, mert kidörzsöli a bundáját (hosszú szőrű) illetve a nyakörv felvételéhez kapcsolja a sétát/munkát. De ha rajta hagyod, akkor sem lesz semmi gond, nem zavarja. Ha nagyobb biztonságot ad, hogy rajta van egy nyakörv és egy biléta akkor maradjon csak. :)
2011. nov. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!