Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi az igazságtartalma...

Mennyi az igazságtartalma annak, hogy a bullterrier kutyák nagyon sokat szoktak szellenteni? :D

Figyelt kérdés
Ezt állította legalábbis egyik ismerősöm, amikor mondtam neki, hogy ilyen kutyát szeretnék. Ugye ez nem igaz?
2011. nov. 25. 13:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekünk rottweilerünk volt, arra sajnos igaz.:D Lakásban.;)
2011. nov. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Táplálék függő,elsősorban és eü állapot.De nem fajta függő.
2011. nov. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
hát nem tudom az én amstaffom olyanokat ereszt.... hogy gázálarcban kéne közlekedni mellette :D
2011. nov. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ugyanannyit púznak mint a többi kutya. Általában a nyomott orrú fajtákra igaz ez (mivel nem mindig tökéletes a légzésük) vagy ha egy kutya habzsolva eszik. Mindkét esetben a levegőnyelés okozza a túl sok gázt az emésztőrendszerben. Ha egyik sem áll fenn akkor vagy a kajával van gond vagy valami betegség.
2011. nov. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem bullmasztiffom van (lakásban), a kedvencem az az, amikor együtt nézzük vele a tv-t az ágyról (az ő segge ugye a mi fejünk irányában van) és elpukizza magát, na ember legyen, aki ott megmarad :D
2011. nov. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Akiteki ***** válasza:
100%

Egy boxert ismertem, aki állandóan pukizott.

Biztosan összefüggésben lehet a rövid orral, ahogy előttem írták, mert az én kutyáim sosem szoktak. Kivéve a kis izlandimat, aki szintén nagyon habzsolva eszik.

2011. nov. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
boxerem nekem is volt és olyan büdiket tudott pukizni. sokszor befeküdt az ágyam alá és onnan ontotta....:)))
2011. nov. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha a kutya habzsolva eszik, akkor büfög...elsősorban az étel milyenségétől függ, hogy mennyit fingik. A bélben lévő lebontó baktériumok a felelőssek, valamint a kaja összetétele. Pl. az embernél a bab köztudottan fingkeltő hatású...az kutyánál valaki azt mondta, hogy ha száraz tápot ad neki, van aki azt mondja, ha bizonyos márkájú konzervet ad neki, akkor a kelleténél több galambot ereget.
2011. nov. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem vagyok kutyafingszakértő de itt egy kis szakvélemény: http;//haziallat.hu/kutya/viselkedes/szellento-kutya/3741/
2011. nov. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

OFF:

Egyáltalán mi számít gyakorinak?

2011. nov. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!