Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit írjak a tenyésztőnek?

Mit írjak a tenyésztőnek?

Figyelt kérdés

Nem tudom mit és hogy írhatok egy tenyésztőnek (Kucorgó-dombi kennel) Erre gondoltam:

Tisztelt Bali Orsolya!Régóta nagy kedvenceim az agarak,és úgy gondoljuk a szüleimmel,hogy ideális lenne nekünk egy magyar agár.Régi nagy szerelem és álom az én részemről.Leírnék magamról és a környezetemről néhány dolgot: Panellakásban élünk a 8.emeleten,szüleimmel.Van tőlünk kb. 5 percre egy tó és egy erdő is,oda vinném naponta a kutyát.Naponta 5-6-szor vinnénk le de szerintem több is megoldható lenne.Volt már kutyám,egy kis keverék aki sajnos 2 évesen meghalt.Megmérgezték.5 éves korom óta járok kiállításra,most 14 éves vagyok.Édesapáméknak van egy kan berni pásztora ahová vinném magammal,és nevelőapukám testvérének is van egy berni pásztora de Ő szuka.Illetve mennék vele külföldre is,mert nővéremék ott élnek.Több ember és többek között tenyésztők is mondták hogy megfelelne nekünk egy magyar agár.

Igazából minket a 2012-es alom érdekelne,kan kiskutyát szeretnénk,mert mi inkább a kanokat szeretjük.És fakót,vagy egy tigriscsíkos-fehér vagy egy narancs fehér kiskutyát szeretnénk.De igazából a szín nem olyan fontos,csak nekünk ezek a favoritok.Kiállításra hordanánk illetve kutyasuliba hetente 2-szer.Előre is köszönöm a válaszát.Tisztelettel: xy

Szerintetek ez jó lenne?Előre is köszi :)


2011. nov. 25. 14:20
1 2 3
 1/21 tekike99 ***** válasza:
szerintem tökéletes.
2011. nov. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
tekike99: Köszi szépen :)
2011. nov. 25. 14:27
 3/21 anonim ***** válasza:
2%
Kit izgat az élettörténeted? Az utolsó bekezdés kell csak, 1 bevezetővel mondattal, hogy mi célból is keresed. Ha a többire kíváncsi, majd megkérdezi.
2011. nov. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Tudod egy tenyésztő kíváncsi arra hogy hova is kerül a kutya....Mert leírom neki az utolsó bekezdést..és semmit nem tud meg arról hogy hova kerülne a kiskutya..de köszi
2011. nov. 25. 14:31
 5/21 tekike99 ***** válasza:
igazad van! van olyan tenyésztő, aki nem is ad kutyát, ha nem biztos abban, hogy jó helyre kerül. illetve vissza is veheti, ha úgy látja, hogy rossz körülmények között van a kutya. mi francia bulldogokkal foglalkozunk és a páromat is érdekli, hogy hova kerül egy kiskutya.
2011. nov. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Hát igen,én meg olyan típus vagyok aki mindent leír nehogy valami gubanc legyen..meg hát régi vágyam és nem szeretném elrontani..:)
2011. nov. 25. 14:38
 7/21 Akiteki ***** válasza:
100%

Tökéletes.

De nyugodtan hívd fel este telefonon is. Személyesen szerintem könnyebb.

2011. nov. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
teljesen jó lesz. bár nekem írna valaki ilyen normális levelet...amit én kapok annak 99% annyi, hogy: "Mennyibe kerül egy kiskutya?" régen válaszoltam rájuk... de mivel válasznak annyit se szoktam kapni, hogy "Köszönöm az infót" ezért leszoktam róla, ilyen levelekre pl én már nem is válaszolok. szóval a te leveled teljesen jó.
2011. nov. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm Akiteki..a 2. hozzászóló elbizonytalanított..de akkor ezt megírom Neki..igen tudom hogy könnyebb meg egyszerűbb csak én szoktam intézni a kutyás dolgokat(szüleimre nem merném rábízni :))és nem vagyok olyan bátor hogy felhívjam :)) Remélem elsőnek ez is megteszi. :)
2011. nov. 25. 14:54
 10/21 A kérdező kommentje:
utolsó hsz: Köszönöm szépen :) Igazából úgy érzem ez vagyok én ez jött belőlem..nem értem az embereket hogy lehet csak az árat nézni egy kiskutyába? Én ezt megírom neki és ha ott tartunk hogy lefoglaljuk Dió egyik kölykét,akkor megkérdezem :)
2011. nov. 25. 14:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!