Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit írjak a tenyésztőnek?

Mit írjak a tenyésztőnek?

Figyelt kérdés

Nem tudom mit és hogy írhatok egy tenyésztőnek (Kucorgó-dombi kennel) Erre gondoltam:

Tisztelt Bali Orsolya!Régóta nagy kedvenceim az agarak,és úgy gondoljuk a szüleimmel,hogy ideális lenne nekünk egy magyar agár.Régi nagy szerelem és álom az én részemről.Leírnék magamról és a környezetemről néhány dolgot: Panellakásban élünk a 8.emeleten,szüleimmel.Van tőlünk kb. 5 percre egy tó és egy erdő is,oda vinném naponta a kutyát.Naponta 5-6-szor vinnénk le de szerintem több is megoldható lenne.Volt már kutyám,egy kis keverék aki sajnos 2 évesen meghalt.Megmérgezték.5 éves korom óta járok kiállításra,most 14 éves vagyok.Édesapáméknak van egy kan berni pásztora ahová vinném magammal,és nevelőapukám testvérének is van egy berni pásztora de Ő szuka.Illetve mennék vele külföldre is,mert nővéremék ott élnek.Több ember és többek között tenyésztők is mondták hogy megfelelne nekünk egy magyar agár.

Igazából minket a 2012-es alom érdekelne,kan kiskutyát szeretnénk,mert mi inkább a kanokat szeretjük.És fakót,vagy egy tigriscsíkos-fehér vagy egy narancs fehér kiskutyát szeretnénk.De igazából a szín nem olyan fontos,csak nekünk ezek a favoritok.Kiállításra hordanánk illetve kutyasuliba hetente 2-szer.Előre is köszönöm a válaszát.Tisztelettel: xy

Szerintetek ez jó lenne?Előre is köszi :)


2011. nov. 25. 14:20
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2012. febr. 24. 20:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!