Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bullmasztiff, Rottweiler,...

Bullmasztiff, Rottweiler, Dobermann, Beaucei juhászkutya, Német juhász, Alaszkai Malamut, Belga juhászok (tervueren, groendael), Flandriai pásztor, Német boxer?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

egy 15 éves fiú melyik kutyákkal tudna bánni?

szeretnék egy nagytestű társat,akivel rendszeresen járnék kutyaiskolába és mindig lemozgatnám,ezzel nem lenne baj.

De szerintetek nekem melyik kutya való?

15 évesen vagyok 172 cm,60 kg.

apám tudna segíteni a nevelésében.

szeretném,ha nem fázna (de infrafűtéses házat tudunk neki venni,de sajnos nem tudjuk behozni a házba vagyis nem hozhatom be)


2011. nov. 26. 12:10
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
31%
A dobermann,mert az a világ legjobb házőrzője ezen kívül az 5. legokosabb kutyafajta.
2011. nov. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

értem,de beteges fajta és fázik :D

lehet tietek kivétel,de nagyon fáznak ez az 1 a baj...

2011. nov. 26. 15:27
 13/26 anonim ***** válasza:

Nekem malamutom van, az nem fog télen fázni, sőt imádja a telet.

A nevelésében kicsit erős kezet ajánlanék, és tökéletes társad lesz.

Hűséges,erős,szívós,nem beteges, barátságos, okos, sokat mozog, de nme őriz házat és erős kerítés kell hogy legyen a háznál, mert szeret szökni.

És ha lehet ne legyenek csirkék , galambok szabadon, mert megfojtja őket.

Egyébként szerintem jó kutya.


Német boxer az túl beteges fajta, de nekem nagyon tetszik.


Belga juhász nagyon okos, igazi munkakutya, de úgy tudom hogy ő inkább egy emberes fajta.


Én malamutot vennék a helyedben. De nem szabad elkényesztetni mert a fejedre nő! :) Nővéremnek is van egy malája és agyon kényesztette, nem lett roszz kutya ő se, de azt hiszi hogy mindent szabad, :) Az enyém már korán megtanulta hogy mi az h NEM . És rendszeresen tanitom.

2011. nov. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

értem

köszönöm a válaszokat,nagyon sokat segítettetek

2011. nov. 26. 15:34
 15/26 anonim ***** válasza:

nézegethets fajtamentők oldalain is :) pl:

[link]

2011. nov. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Szia, 15 éves lány vagyok, rottweilerem van. :) Jól bírják a hideget. :D De tényleg, csak következetesen neveld majd, nem a korod számít, hanem a felkészültséged, érettséged erre. :) hajrá! :)
2011. nov. 27. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Én is a bocira szavazok. nincs túltenyésztve, talán ha 3 tenyésztő van az országban. Igaz nekem más fajtám van, de a boci is szerelem:)
2011. nov. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
mi az a boci??
2011. nov. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:

beaucei juhász

itt egy kép:

[link]

de valaki palackorrúnak is hívja.

2011. nov. 27. 12:20
 20/26 anonim ***** válasza:
81%

berger de beauce, beauce-i juhászkutya, beauceron -> ejtsd: boszeron -> boszi -> boci :)


palackorrút viszont még sose hallottam... :O


bas rouge, vagyis vörösharisnyás a beceneve még.

2011. nov. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!