Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bullmasztiff, Rottweiler,...

Bullmasztiff, Rottweiler, Dobermann, Beaucei juhászkutya, Német juhász, Alaszkai Malamut, Belga juhászok (tervueren, groendael), Flandriai pásztor, Német boxer?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

egy 15 éves fiú melyik kutyákkal tudna bánni?

szeretnék egy nagytestű társat,akivel rendszeresen járnék kutyaiskolába és mindig lemozgatnám,ezzel nem lenne baj.

De szerintetek nekem melyik kutya való?

15 évesen vagyok 172 cm,60 kg.

apám tudna segíteni a nevelésében.

szeretném,ha nem fázna (de infrafűtéses házat tudunk neki venni,de sajnos nem tudjuk behozni a házba vagyis nem hozhatom be)


2011. nov. 26. 12:10
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
:D netboard :)
2011. nov. 27. 13:00
 22/26 anonim ***** válasza:
aktív vagyok a netboardon. de senkitől sem hallottam/olvastam még bocira a palackorrú kifejezést... :)
2011. nov. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

ja boci :) a belgákat hívják palackorrúnak.....

csak én bouvier des flandres témában vagyok aktív és ott valakinek bocija valakinek belgája van és összekevertem

a belgák a palackorrúak.

a bocit az elején direkt írtam el :D

2011. nov. 27. 16:54
 24/26 anonim ***** válasza:

Rövid szőrű kutyát ne vegyél kintre (dobi, bullmasztiff, boxer), mert ha nem is fagy meg, de tönkrevágod vele a kutyát. Több dobit ismerek (köztük a sajátomat is), akik ha kint vannak akár csak néhány hetet is szigetelt házban, teljesen csontsovánnyá fogynak, fáj mindenük... Mert leremegik magukról az izmot.

A többi fajta jó, talán én is a beauceront ajánlanám. Ismerek egy tenyésztőt, nagyon jók a kutyái, szépen őrzőznek és nem problémásak. Plusz nem divatkutya, tehát nincs tönkretéve a fajta.

2011. nov. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
13 éves éves vagyok 2 német juhászkutyánk van..szerintem kiváló társ, válaszd a Német juhászt ők a legjobbak!!:)
2011. dec. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Bullmasztiff igazi szerethetö maci, mindenhová menne veled ha lehetne, a család neki a legfontosabb és habár kissé makacs ha apukád is segít akkor nem lesz baj a neveléssel sem. Igaz fázós de még így is megéri hiszen annyi szeretetet kapsz töle és igazi társ, barát. Túrázik veled, úszik, játszik, sétál vagy amit csak szeretnél, ha arra vágysz az öledbe borul és pihen vagy egyenesen a lábaid elött hever, lesi minden kivánságod. Hidd el jó választás.
2013. nov. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!