Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a teendő? Találkozott vk...

Mi a teendő? Találkozott vk hasonlóval?

Figyelt kérdés
5 hónapos kiskutyám nemi szervén gennyes váladék található, állandóan nyalogatja, az állatorvos azt mondta majd elmúlik,de én kételkedek benne. A neten utána néztem lehet hogy hímvessző gyulladása van. Arra gondolta másik orvoshoz viszem. Már lassan három hete tart ez az állapot.
2011. nov. 26. 16:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is azt javaslom, h vidd másik orvoshoz!
2011. nov. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szia!


az én kutyámnak is ilyen sárgás-zöldes trutyi szokott kijönni, szerintem ez a nemi érés része...


ha gondolod, vidd másik dokihoz, de ha nem látod, hogy küszködik pisilés közben, szerintem nincs baj...

2011. nov. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Akiteki ***** válasza:
Vidd másik orvoshoz. Ezt ki kell kúrálni, különben átterjed a heréire is. Azon kívül nagyon fájdalmas lehet. Gondolj csak bele... (Ha nő vagy, akkor kérdezz meg egy hapsit)
2011. nov. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

hú még jó, hogy írtad, Akiteki, mert én mindig elfelejtettem ezt mondani a dokinak... mondjuk az én kutyámnak már egy ideje elmúlt... (1-2 hónapja.)


akkor gondolom, nekem már nem aktuális?...


na azért holnap elviszem, tuti ami száz...



köszi - még ha nem is én voltam a kérdező...:D

2011. nov. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Akiteki ***** válasza:
Előfordulhat, hogy magától meggyőgyul. Ha pl. csak bement a bőr alá valami kis kosz vagy toklász és sikerült neki kinyalogatni. De ez ritka. Ha a legkisebb váladékot is látom a péniszük végén, azonnal le szoktam mosni kamillával. A nagy játékban előfordulhat, hogy bemegy alá valami, akkor jó esetben sikerül kimosni belőle.
2011. nov. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!