Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most akkor mivan? Valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mivan? Valaki talalkozott mar hasonloval?

Figyelt kérdés
Egyszer kavartunk buliban. Azota sokat ir ram,sms,msn,jol elbeszelgetunk de sose irja h talalkozzunk, amikor viszont elmegy egy buliba vagy akarhova ahol iszik mindig irogat h kene talalkozzunk mar s ilyenek?
2011. márc. 7. 22:18
 1/10 A kérdező kommentje:
kezdem ezt igy megunni es akkor ebbol se lesz semmi...
2011. márc. 7. 22:24
 2/10 anonim ***** válasza:

igen, találkoztam hasonlóval, önmagammal

részegen rám is rámtör az hogy ilyesmiket csinálok, ne lihegd túl, ez az ital hatása....mondjuk sztem józanul is úgy gnodolja, csak józanul nem meri megmodnani

2011. márc. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
nem lihegem tul, eleinte nme is foglalkoztam ezzel de mar egy honapja igy megy, ezert gondoltam csak erdeklem,aztan ra kell jonnom h megsem:))
2011. márc. 7. 22:33
 4/10 anonim ***** válasza:
de, lehet h érdekled, csak mondom, talán józanul nem meri, vagy nem olyan magabiztos.....nálam ez volt
2011. márc. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hívd el randizni te. Nem annyira ciki.
2011. márc. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Elmondom én. a pia "öszintébbé" teszi az embereket és olyanokat is csinálnak, tesznek amit józanon nem tennének meg. persze józanon is ugy gondolják. ez nálamis igyvan. pl volt barátnömre is ráirok, ha bevagyok rugva, vagy felhivom. igaz ö elküld a pi.sába de az már más kérdés :D az a lányeg h tetszel neki.
2011. márc. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
s valami otlet h hogy tudnam akkor kicsikarni tole h randizzunk vagy egyaltalan valamit?:)
2011. márc. 8. 12:27
 8/10 A kérdező kommentje:
nekem bejon nagyon :)
2011. márc. 8. 12:27
 9/10 anonim ***** válasza:
beszélj vele h miis van. szerintem csak elmondja ha tudja hogy ugyis sejted.
2011. márc. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
hat igen csak olyan idegesito h en mondom h jo h irtal satobbi kb ugy nez ez ki h mind en kell mar valahogy egyrol a kettore jussak mert hanem jovo ilyenkor is ez lenne,ha meg nem unna addig
2011. márc. 8. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!