Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Közterületen minden kutyát...

Közterületen minden kutyát pórázon kéne sétáltatni igaz?

Figyelt kérdés

én úgy tudom hogy a németjuhász,,roti,dobi, és amstaff kutyákat meg szájkosárral és pórázzal lehet közterületen sétáltatni..


van itt ahol lakok egy ember nagyon bunkó és lenéző minden kutyással egy amstaffja van szép kutya én nem is félek tőle csak a kutyámat féltem ő bichon,mindig elengedi és szájkosár nélkül sétáltatja már ha lát bármilyen kutyást akkor megfogja a kutya nyakörvét de kutyát ha nem fogná meg tuti az útjába álló más kutyákat megtámadná mindig úgy sétál mint aki bármelyik percben megtámadna bárkit a gazdája rúgja veri állandóan ezt nézni se jó és akinek kisebb kutyája van mint az övé azt lenézni most is elmegyünk mellettük fogta a nyakörvét a kutya morgott meg minden és a gazdája : várjál megvárjuk még a nyomorékok elmennek mert szét szednéd őket és mindenkinek ilyen megjegyzéseket tesz én l9 éves lány vagyok de nem merek visszaszólni míg a kutyámra eresztené az övét ,sokan féltik a kutyájuk az övétől..

egyik kutyás ismim aki nagydarab férfi (neki egy mentet keveréke van de az is kisebb mint az amstaff )már beszólt neki de semmi hatása nem volt,meg egyszer többen kutyások összegyűltünk és beszélgetünk és direkt arra hozta a kutyáját és mondta hogy gyere hagyjuk a korcsokat meg ilyenek..

szerintem akinek kistestű kutyája van nem kéne ennyire lenézni..


ti erről mit gondoltok?


2011. nov. 27. 11:05
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
másik ha tudom a kutyámról hogy neki menne a többi kutyának és mivel elég erős el is intézné őket akkor nem fogom elengedve sétáltatni, attól hogy a nyakörvét megfogja alig bírja vissza tartani meg olyankor szokott belerúgni a kutyába, nincs beleszólásom hogy sétáltassa de legalább ha már ilyen kutyája van akkor ne nyomorékozza meg korcsozza le más kutyáját hanem fogja meg és várja meg míg elmegyünk mellette..
2011. nov. 27. 14:24
 12/12 anonim ***** válasza:

legyen nálad paprika spray!


lehet kapni fressnapfban is...


és ha ne adj' isten támad a kutya, még időben le tudod fújni...

2011. nov. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!