Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van olyan kutyafajta amelyik...

Van olyan kutyafajta amelyik erősebb a kaukázusi juhászkutyánál? Azért mert.

Figyelt kérdés
...tegnap láttam a tvben hogy 2 kaukázusi juhászkutya kiszökött,és megtámadott egy kislányt és a kutyáját. A kutyus meghalt,a kislány 8napon tul gyogyulo sérüléseket szerzett. Ha veletek ilyen történne mit csinálnátok? Egyáltalán van olyan kutya amelyik elüldözné öket?
2011. nov. 25. 13:40
1 2
 1/12 anonim válasza:
Több olyan kutya is van amelyik nagyobb és erősebb minta a kaukázusi.Pl:Cane Corso,közép-ázsiai juhász(samarkandi)bullmasztiff..stb...a kaukázusi sem mindig ilyen hülye,nevelés kérdése!Sőt a németjuhász,vagy a kuvasz sokkal bolondabbak ha meg vannak kötve...
2011. nov. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

1. én úgy tudom közép-ázsiai juhászkutyák voltak.

2. attól függ mit értesz erősebb alatt.


Az, aki azt írta, hogy a cane corso és a káj nagyobb mint a kau, még nem látott kaut. A kau és a káj egyforma méretű. Mindegyiknek vannak kisebb és nagyobb egyedeik. 65-85cm marmagasság (átlagosan 70-75cm) és 45-75kg (átlagosan 50-65kg) között mozognak.


A cane corso átlagosan kisebb, mint egy kau vagy egy káj, a cane corsok legnagyobb egyedei nem nagyobbak 70cm-nél és 50kg-nál. Ugye a kájnál, kaunál vannak ennél nagyobb példányok. A bullmasztiffok súlya sem nagyobb 60kg-nál, és akkor már igencsak nagy, a méretük felső határán lévő kutyákról beszélünk.


A németjuhászt pedig nem lehet egy napon emlegetni egy kauval, a legnagyobbak sincsenek 65-68cm-nél és 45kg-nál nagyobbak. De inkább 60-65cm és átlagosan 40kg-osak.

2011. nov. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
2011. nov. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

szia!


KÁJ-ok voltak, nem kaukázusiak.


Ha engem megtámadna két ilyen kutya, én is ottmaradnék, meg a mudi kanom is. Ez biztos.

2011. nov. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Van hát Sztem simán elbírna a 2vel 4 db kau de az is lehet hogy 3 kangal is :D Am a németjuhászos válaszoló télleg komolyan gondolod vagy csak lemaradt egy szám PL:2kau vs 10-15 németjuhász Hát lehet h sikrrrel járnának xDDD Láttá már kaut baszod?? De most komolyan ha erősebb átlagot veszel sztem nincs :D
2011. nov. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

utolsó nagy gyökér vagy 'baszod'

egy kaunál több kutya erősebb, a mi komondor/kuvaszunk is szétszedheti még a kájt is ha,nyers kutyákról van szó 50-50% esély 2.a pásztorkutya mindene a gazda ha a gazda bajban van mindent bele ad.

a kauk már divatkutyák kevés az igazi pásztorkutya köztük.

a masztiffok lassú nehéz kutyák kevés eséllyel

a német juhásznak akkor van esélye ha torkot fogna.

a cane corso és társai kiesnek mert nincs aljszörzetük ami megvédené őket valamennyire.

2011. nov. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Mért vagyok gyökér?? :O nem csírakutyákrú beszélek hanem az átlagrú Attól hogy láttá 3 elpenyatett plüsmacit attól a kau mint fajta még nem lesz gyengébb kutya

am kuvasz kb hasonló .De láttá má komondort meg kaut élőbe?? :OO [link] hát biztos hogy a komondor a keményebb kutya ..........xD

2011. nov. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
nem,a legkeményebb kutya a vas és hasonló öntvények.a keménységet ne keverd az idegbeteg agresszív kutyákkal.
2011. nov. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
akk hamis te pesti csicska kövsög
2011. nov. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
7%
pitbull az legyőzné a kaukázusi
2014. febr. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!