Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajtájú kutyákat...

Milyen fajtájú kutyákat ajánlanátok lakásba?

Figyelt kérdés
Mindenhol mondják ezeket a kicsi szobacirkálókat, de azokat egyszerűen nem szeretem, úgyhogy kiestek. Macsekom van már, szóval egyedül nem lenne (azt tudom, hogy a kutya-macska barátság működik, volt rá példa), de suli/meló miatt olyan 7-8 órát biztos nem vagyok itthon. Olyan típusú kutyust keresnék, aki bírja az ilyesmit.
2011. nov. 27. 13:17
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
angol bulldog
2011. nov. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
20/L ez kimaradt :D előző vagyok:)
2011. nov. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Miért pont a bulldog? tudod mennyi izmát kell erősiteni hogy oylan szép maradjon???? a bulldognak standard dolog a szép izomzat nem hiába használják sportemblémaként...
2011. nov. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Hat szerintem jol ellenne nalatok : Basset Hound , Shih Tzu ,Bichon Maltese , Bichon Havanese , Mops
2011. nov. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

szia!:)


én nem tudok olyan fajtáról, aminek a leírásában ilyen lenne, ahogy írta az előző, szerintem sincs konkrétan ilyen fajta, csak ilyen kutya...


menhelyek megmondják, melyik kutya felel meg az igényeidnek leginkább...

(a Noé állatotthont ajánlom, nagyon lelkiismeretesek.)

2011. nov. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Szia .

Én a yorksi terriert ajánlanám.Nincs vele gond.2-3 nap mig szobatiszta lesz .Nagyon könnyen tanul.A macskákkal és más állatokkal egyaránt jól kijön.Nézd meg ezt a videót: http://www.youtube.com/watch?v=oa7Xi2f-Op4

Nálunk egy szer betörtek a rablók a yorksi kutyám ki szabaditott a kötélből én addig leütöttem öket.A kutyám pedig ide hozta a telefonomat,és felhivtam a zsarukat .5 év börtönt kaptak .Ő az én hősöm :)

2011. nov. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Egy Benedek Elek veszett el benned.
2011. nov. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Én bullmasztiffot vállaltam be panelba.


Az én véleményen az, ha megfelelően le van fárasztva a kutya (agyilag és fizikailag is), akkor szinte mindegy, hogy milyen fajtát választasz, mert akkor a nap nagy részében ő pihenni fog. :)

2011. nov. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

ma 15:21!


Túl sok Rex felügyelőt néztünk?

2011. nov. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

ma 13:47, Na végre, köszönöm szépen! Én sem hiszem, hogy mindenki, aki dolgozik és kutyát tart, az csak 4-5 órát dolgozik és ennyit keresne vele, vagy akár csak varázslatos módon az ölébe hullana a pénz, amivel eltartja magát, a lakást, meg a kutyáját is.

Macskám is pont ezért van, de azzal is foglalkozom, amikor az Ő kedve tartja. Ez a baj a macskával...

Egyébként valószínűleg menhely lesz a vége...

2011. nov. 27. 18:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!