Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ajánlanátok középtestű kutyákat?

Ajánlanátok középtestű kutyákat?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy kutyát. Fontos hogy középtestű legyen. Szeretném ha okos lenne, kedves természetű az sem hátrány ha őrző-védő is. Szeretnék majd vele kutyasuliba is járni. Barátságos természetű kutyát szeretnék, de ha kell azért védjen meg. Napi mozgása simán meglenne. Nem baj ha sok az energiája (én is szeretek mozogni) de nem szeretném ha otthon tombolna. Tehát úgy akarom, hogy ha kellő kép sétáltatom akkor otthon ne ugráljon inkább aludjon.

Köszi a válaszokat.


2010. ápr. 11. 12:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
24%
chow-chow
2010. ápr. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
0%
border collie, bullterrier, beagle. De annyi van, hogy sok idő lenne leírni mind.
2010. ápr. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
0%

bull terier, vagy beagle

mind a kettő fajta kutyám van, és imádnivalók, otthon elfekszenek, de ha megyünk sétálni, akkor szaldgálnak, mint az őrültek:-D kiegyensúlyozottak, kedves, aranyos kutyák (melettük még van törpe uszkár, németjuhász, és egy beagle-németjuhász keverék, és jól kijönnek!)

2010. ápr. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
30%

a te hozzád való kutya a golden retriver

pont ez a leírás illik rá

nekem is ilyen van és pont ilyen:)

jól járnál vele:)

gondold át

rendkívül inteligens okos, már 2 hónapos korában adja a pacsit

játékos nagy a mozgás igénye, szeret futni, puha mint a selyemXD jól nevelt( persze ez rajtad is múlik) barátságos, de megvédi az igazát(tapasztalat)

és rendkívül szép is

télen sem fázik a hosszú szőre miatt

[link] ilyen lesz

[link] ilyen kicsiként

van sötétebb színbe is

angol kutyus, látszik hogy inteligens:)

szeretetre méltó

ezek a tapasztalataim, kicsit eleven még kicsiként, de a világ legédesebb és legokosabb kutyusa

2010. ápr. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A beagle-ról azt hallottam hogy rombol lakásban nagyon. Chow-chow nem kell hosszú a szőre, nem tetszik a jelleme és van is egy kellemetlen ügyem egy ilyen kutyával.
2010. ápr. 11. 12:20
 6/19 anonim ***** válasza:
0%
szerintem tényleg a goldennel járnál a legjobban:)
2010. ápr. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
0%
2. válaszoló vagyok ez nem igaz a beagleről. nekem volt már 3 beaglém ( 2 szuka, 1 kan ) és max eleven volt, de nem rombol. és 4 éves kora után kinövik. de a bull terier nyugodtabb!
2010. ápr. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
12:24-es vok, bocs a 3. válaszoló vokXD
2010. ápr. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem egy golden retriever vagy egy labrador jó választás lenne.

Nekem van egy labradorom,most 13 hetes,nagyon okos.Már tudja,hogy gyere,ül,fekszik,pacsit,ha eldobok egy labdát akkor visszahozza,és le is teszi,pórázon is nagyon jól jön.Elég eleven,és szereti a társaságot,nagyon bátor.:)

2010. ápr. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Én ajánlanám a németjuhász kutyust, nagyon okos állat.

Az pedig mennyire lesz okos, csakis rajtad múlik;)

2010. ápr. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!