Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elegem van! Ilyenkor ki a...

Elegem van! Ilyenkor ki a hibás? Nagyon bunkó voltam? A kislányom rendszeresen belelép a kutyapiszokba.

Figyelt kérdés

A ház körül ahol lakunk van 1park,és mellette a játszótér,ami nincs elkerítve, a homokba és a hintánál is áll a kutyasz@r!


A kislányom rendszerességgel belemegy,nem tudom mindig észrevenni,főleg ha kicsit eltávolodik tőlem. Most is ez történt,és elöntötte az agyamat a köd. Pont akkor piszkított oda nem messze tőlünk egy nagy kutya,én meg az idegtől rákiabáltam a gazdájára hogy szedje fel,és megmutattam neki a lányom bakancsát.


Unom már hogy majdnem minden áldott nap,kutyasz@re súrolok a lányom cipőjéről. Gusztustalan és hányingerem van tőle!


2011. nov. 28. 17:14
1 2 3 4
 11/31 anonim válasza:
100%
Szerintem nem voltal bunko. Nagyobb parkokba tenleg elofordul, hogy az ember belelep. Ilyenkor megvan bennem az enye-benye de nem duhongok, mert elofordul. Varosba is neha megpillantok itt-ott egy darabot. Ez sem szep latvany de nem szoktam ezen sem duhongeni. Na, de azert jatszoterre vinni a kutyat ahol gyerekek jatszanak es otthagyni a vegtermeket azert szerintem nagyon durva. :( Semmi gond, ha ott setaltaja valaki a kutyust, ne ertsetek felre, de otthagyni... :(
2011. nov. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim válasza:
24%

Oké nem akarta felszedni, rákiabáltál és talált a zsebében egy zacskót, amivel kutyapiszkot lehet felszedni vagy kézzel szedte fel?

Egyébként mondjuk abban igazad van, nem kéne kutyát sétáltatni egyáltalán ilyen helyen.

De azt nem értem, odaviszed a gyerekedet a kutyaszarba játszani és háborogsz? Én ilyen helyre eleve nem vinném a lányomat, vagy ha ennyire érdektelen vagyok, akkor meg nem visítanék.

Komolyan kicsit aluliskolázott, piás apám jut eszembe, aki üvöltözik a tévével a reklámok miatt, és ha kikapcsolom, ha ennyire felhergeli magát, ne nézze a tévét, olvasson könyvet, akkor meg azon háborog.

Holott a te esetedben is egyszerű, ne vidd oda a lányod és nem kell cipőt mosni, nem kell félned mi lesz ha, nem kell idegenekkel üvöltözni. csak akkor meg nem lesz min háborogni, mert ennek egy értelme van, hogy háboroghass.

Jó mondhatod, jogod van odavinni, de ez akkor is már a te választásod és a te hibád. Hát viseld következményeit.

2011. nov. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:

Nagyon tudom értékelni az eszement fanatikus kutyásokat! Ne vigyem a gyereket a játszótérre,ami elvileg neki van,mert odasz@rnak a kutyák?! Akkor hova vigyem??? Az utcára?


Ha bevinném a gyereket egy kutyafuttatóba,akkor a kutya gazdája lenne a hibás mert a gyereket megharapta az állat?

Szerintem ez ugyan az!


Az intelligencia ott kezdődik hogy a kutyát nem visszük játszótérre,mert a kedves gazda lusta messzebb vinni. Aztán felszedjük utána a piszkot,bárhol is van!!!!!!

2011. nov. 28. 18:50
 14/31 anonim válasza:
96%
Nekem kutyám is és gyerekem is van. De mikor csak kutyám volt, akkor se jutott eszembe játszótérre vinni őket. Én nem értem, miért támadjátok a kérdezőt. Jogos a kiakadása.
2011. nov. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:

Köszönöm,és nekem is volt kutyám,de sajnos elpusztult mielőtt a kislányom megszületett.

A sz@rt meg nem hagytam az úton!

2011. nov. 28. 18:55
 16/31 anonim válasza:
0%

Jó de ha nem szedik fel, oda viszik a kutyát, akkor meg neked kéne annyi intelligenciádnak lenni, hogy nem viszed oda a gyerekedet.

hát szerintem ha másnak nincs, neked kell, hogy legyen.

Tudod, okos enged...

2011. nov. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim válasza:
100%
Mégis hova vigye a gyereket? Lehet nincs több játszótér a közelben, gondolom nem rakásban áll ott, hanem elvétve van, ami igenis idegesítő, kutyás létemre mondom, aki játszótérre kutyát enged, az egy önző barom.A gyerek igényli a játszóteret, szép, hogy a kutyásoknak nem jut el az agyukig, hogy összeszedjék, én kertes házban lakom és összeszedem utánuk, sokszor járunk Balatonra, mindig a zsebemben van zacskó, de játszótérre nem engedném őket.
2011. nov. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
De akkor hová vigyem a gyereket? A legközelebbi játszótér nagyon messze van.
2011. nov. 28. 19:23
 19/31 anonim válasza:
0%

Hát akkor, ha nincs hova vinni a gyereket, akkor meg fogadja el, hogy kutyaszarban játszik a gyerek.

vagy szedje össze ő-de gondolom ez még annyira sem fog tetszeni.


A háborgás is jó, én is szeretek háborogni, meg felhúzni magam, de ezentúl, hova vezet? Megold bármit is?

Most gondolom, nem fognak kutyások a fejükhöz kapni, ha eddig nem tették, oké leüvöltötte egynek a fejét, de gondolom nem az az egyetlen kutya a környéken.

Persze készíthetne táblát, kiállhatna és szórólapot oszthatna, bemutathatná a kutyazacskó használatát, oszthatna zacskót a gazdiknak.. és akkor mire felnő a gyerek, lehet célt is ér. Bár szerintem akkor is lennének renitensek.

Vagy bemehetne az önkormányzathoz és kérhetné a kerítést, szigorú büntetéseket és felügyelőket akik kizavarják a kutyásokat a játszótérről.


De egyébként mi a megoldás? Ami kivitelezhető, szerintetek és beválik, tehát nem lép kutyakakiba még elvétve sem a gyerek? Mert szerintem ez az egyetlen és legegyszerűbb, nem viszi oda a gyereket.

2011. nov. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jogos,bár megvárhattad volna amig tesz lépést h felszedi e vagy sem és ha nem akkor én neki is dobtam volna azt a kiscipőt:) Sok olyan kutyás van akik nem vagy csak akkor szedik fel ha látják őket.Miért van az h az én 40kgos kutyám után akit heti 3szor kiviszek futni vagy sétálni felszedem az ürüléket?PEdig kicsit többet tojik mint egy yorki:)) Emberek nem sokkal különböznek egy állattól:))
2011. nov. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!