Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyát szeretnék venni, Milyet?

Kutyát szeretnék venni, Milyet?

Figyelt kérdés
Hello fontos hogy lakásba lenne ebből adódóan kistestű legyen( az se baj ha nagytestű de mondjuk azokból kevés van amit lakásba lehet tartani) maximum napi 3órát kéne egyedül lennie és napi 3-4 tudnám vinni sétálni persze az se baj ha nem kell mindig sétáltatni :D Néztem milyen fajok vannak a Mopsz tetszet de azt irják sok betegsége lehet nem tom mennyire igaz, Illetve nagytestűek közül a Labrador retriever tetszik azt mondják nyugot kutya de lakásba nem tudom lehet e tartani. Vélemények ezekről a kutyákról, illetve milyet tudtok ajánlani fontos hogy lakásba lesz.
2011. nov. 28. 23:46
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat amikor azt irtam nem kell sokat sétáltanti arra értetem napi 3x elég mondjkuk 20-30 percre max nem kell vele napi 4-5 órát kint lenni hogy lefáraszam.Cicát nem szeretnék mindenkép kutyát
2011. nov. 29. 16:45
 12/14 anonim ***** válasza:
MOPSZ,MOPSZ,MOPSZ én ezt ajánlom,mert olyan édesen tudnak aludni az öledben,és a gyerekek még tanulni is tudnak kutyázás közben,te pedig még főzhetnél is,mert okos fajta és nem olyan sok a mozgásigénye sem. Én imádom a mopszomat és a lehető legjobb fajta az én véleményem szerint! :) Vegyé mopszit! :))
2011. nov. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Szia, én tegnap vettem egy Bichon Havanese-t. Hát nagyon édes, eszméletlenül tud örülni apró dolgoknak, sokat alszik (amíg kölyök főleg) az enyém éjszaka is elvolt, bár az első héten nem nagyon szabad egyedül hagyni, amint egyedül hagyom nyüszít, meg remeg, bár ez azért van, mert csak most került hozzám. De imádni való, majd kb 3x kell kivinni egy nap, bár az enyém kutyapelusozik még. Nekem az tetszik benne legjobban, ahogy fut a kis rövid lábaival, egy bohóc, és már az elején nagyon tud szeretni.

De vele azért sokat kell foglalkozni.

2011. dec. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Bármit, csak ne mopszot.

Tacskó, Yorkie, Westie, Uszkár(a fehér nagyon szép), Bobtail... Sokféle van,.

2011. dec. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!