Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valaki mondana nekem középkate...

Valaki mondana nekem középkategóriás száraz tápokat?

Figyelt kérdés

9 hónapos Beagle kiskutyámnak szeretnék venni,csak ugye a prémium tápot nem engedhetem meg magamnak sajnos,pedig azzal etetném legszívesebben. A középkategóriás tápok közül is olyanok kellenének amik olcsóbbak,de persze jók is.

Nagyon szépen köszönöm előre is!


2011. nov. 29. 12:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Mennyit tudsz, akarsz rákölteni havonta tápra?
2011. nov. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát havonta olyan 4-5 ezeret max 6 ezret.
2011. nov. 29. 13:04
 3/10 anonim ***** válasza:

Josera.

Én speciel Active-val etetek 2 kutyát (egy 24 és egy 15 kilósat) és 5 hétig jó nekik. A táp 9500 Ft. Ami azt jelenti, h havonta 8000 ezret költök a két kutya kajájára. Vagyis, egy 15 kilós beagle-re kb 3500-4000et költenél, ha ilyet veszel. Bár lehet egy beaglenek nem is kell Active, hanem mondjuk a Lamb and rice vagy a regualar is elég.

2011. nov. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
happy life :)
2011. nov. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Happy dog vagy Acana.


nekem a doki ajánlotta a Happy dogot, annak a legjobb az ár-érték aránya.


ha meg nagyobb lesz, van az Aldiban Romeo nevű táp, az jóval olcsóbb, de elég jók az összetevői...

2011. nov. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Biomill classc junior:Teljes értékű, amely valamennyi kutyakölyök igényeinek megfelel. 3 hetes kortól a felnőtté válásig. Fajtától függően a kutyakölyök testtömege 10-15-szörösérenövekszik.


Ennek megfelelően folyamatosan el kell látnunk valamennyi szükséges tápanyaggal, magas értékű fehérjékkel(baromfihús és hal), zsírokkal, vitaminokkal és kiegyenlített arányban ásványi anyagokkal az egészséges csontozat és fogazat elérésének érdekében.


Fehérje 26%


Zsír 11.5%

Biomill classic complete (felnőtt):Kiegyenlített és teljes értékű táp valamennyi kutyafajta felnőtt és aktív egyedeinek mindennapi igényei számára. Rendkívül praktikus megoldás tenyésztők és állatotthonok számára. A tápszemcsék alakja különösen kedvelt a szívesen és sokat rágó kutyák körében.


Egyszerűen alkalmazható – igazi bestseller a tenyésztőknél.


A BIOMILL Complete a száraztápként etetendő és mellette a kutya számára folyamatosan tiszta és friss vizet kell biztosítanunk.


Természetesen nedvesítve is lehet etetni, amennyiben ezzel kedvencünk ízlését jobban eltaláljuk.


Fehérje 25%


Zsír 12%

2011. nov. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
a Biomilles válaszoló vagyok:nálunk Pécsett 3-ezer forint a fressnapfba
2011. nov. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Kennels favorit.

8000 ft 20 kg, nektek 2-3 hónapig az bőven elég.

2011. nov. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ami még jó a dog chow mi 3 kg vettünk 2500 ft-ért közép kategóriás táp és nem drága , most mi se engedhetjük meg magunknak a drágább tápokat pedig én is azt vennék szívesen a kutyáimnak..
2011. nov. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek!:)))
2011. dec. 15. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!