Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ebadóról mi a véleményetek?

Ebadóról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2011. nov. 29. 14:51
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Sajnos így van,amelyik utcára kerül,vagy elaltatják vagy kínai étteremben végzi:(
2011. nov. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nem minden önkormányzat fogja bevezetni. Túl sok az adminisztrációs, és emberi vonzata.
2011. nov. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
De én úgy tudom, hogy akiknek telephelyet őriz azoknak nem kellessz fizetni, valamint a hungarikumnak számító kuytáknál sem, pl a magyar vizsla és a puli...ezt a kettőt hallottam hogy ezekért nem. Vagy ezt az önkormányzat szabja meg hogy hogyan lesz az adó?
2011. nov. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Hasznos dolognak tartom!!!! És, hogy miért? Nem kell mindenkinek kutya!!! Így legalább az emberek jobban meggondolják majd, mielőtt kutyát választanak, hogy tényleg kell e nekik... Mert egy kutya PÉNZBE kerül!! Nem is kicsibe, ha valaki feleős állattartó!!! Az oltások, a kaja, a fekhely és még miegymás... Nekem csivavám van:) Egy évben az oltások + a féreghajtás 10ezer Ft:) Ebbe bennevan a kombinált + a veszettség. 3 havonta de inkább fél évente kutyakozmetikus az egy évben kb 5ezer Ft. A kaja havonta 2ezer FT. Ünnepek alkalmával játék, ruha stb. Ha mindent beleszámítok az ebadóval együtt évente 50ezer Ft-be van a csivavám! És akkor a luxusról még nem beszéltem... Szóval szerintem ez a felelős állattartás ill kutyatartás!!! Legyen ebadó!!! 21/L
2011. nov. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Az utolsó válaszolóval teljes mértékben egyet értek! Akinek nincs pénze ebadóra, ne tartson kutyát mert a kutya etetése, illetve ferszerelése sokkal többe kerül mint az adó befizetése.
2011. nov. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Gondolkozzon már el az utolsó kettö hozzászoló! Van aki becsületesen eteti a kutyáját, lehet nem luxus körülmények között de nem éhezik! És nemtud saját magára sem költeni sokat..de a kutyát eltartja.De ha bejön ez a szar miböl?Megmondod nekem,hogyan fog kispórolni akár 5 ezer forintot is ha minimálbérböl él?Gondolkozzunk már emberek!!
2011. nov. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!