Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitöl vakaródzhat egy kölyökku...

Mitöl vakaródzhat egy kölyökkutya?

Figyelt kérdés

Nem bolhás. Nincs gond a büzmirigyével. Minöségi kutyatápot kap, érzékeny börre valót. Semmi külsö belsö élösködö nincs rajta/benne, minden oltast megkapott.

Mar mindenhol kerestem a neten, es szerintem a doki se tudja igazabol mi baja. Köszi


2011. nov. 30. 14:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha esetleg most kezdi váltani a szőrét, attól vakaródzhat. Ha lakásban, padlón fekszik, akkor a szőnyegben lévő atkák is ingerelhetik. Lehet, hogy ha fürdeted, a samponja sem jó neki. De lehet a fekhelyén is olyan valami, ami irritálja. Sok embernél is van olyan, például műszálas anyagok, amelyektől viszketünk.
2011. nov. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nagyon nincs ötlet, akkor bőrkaparékvizsgálat, az párezer forint és minden kiderül belőle. Ha az is negatív, akkor viszont rossz szokás.
2011. nov. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Allergiának gondolom. Nálunk az okozta.
2011. nov. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy atka! VAgy rüh? Vidd el orvoshoz, és ad rá valami kutyasampont. Az is lehet hogy bőrgomba. A mi kutyánknak is volt, és kapott valami olajat és azzal kellett kenni, de mindenképp állatorvosnak kéne látni.
2011. nov. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát persze, hogy elvittem dokihoz! megvizsgálta, megnézte mindenét, de semmi, minden negatív. nem rüh, nem atka, semmiféle külsö belsö élösködö. Mondom, jó kaja, benti kutya. Ahogy az elsö javasolta, tegnap lecseréltem a vackát, hátha tényleg sok a müszál a plédben, amin alszik. Kapott helyette gyapjúágyruhát, antiallergén, mi is abban alszunk. Nos, a vakaródzás abbamaradt, szóval szerintem ez lehetett a probléma! köszi a válaszokat!
2011. dec. 1. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!