Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ekcémás a kutyám, mivel...

Ekcémás a kutyám, mivel kenjük be a bőrét?

Figyelt kérdés

Az a baj,hogy nagyon viszket a háta, és folyamatosan vakarja és már kisebb sebek is vannak ott.

Milyen krémet vegyünk neki?

(Az állatorvossal az a baj,hogy ránéz, az 5 ezer, és aztán ad egy 10 ezres krémet)


2011. dec. 1. 18:38
 1/8 A kérdező kommentje:
*vagy nem krém hanem, valami amis egít rajta
2011. dec. 1. 18:38
 2/8 anonim ***** válasza:
A azomszédom kutyája is ekcémás volt. Elvitte állatorvoshoz és adott neki krémet.Kb.3000 ft körül volt de viszont nagy tubus.! A vizsgálatért "ránézésért" nem kért pénzt!:)
2011. dec. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Vidd el állatorvoshoz! Nekem egyszer meg harapta a kutyám egy másik kutya. Elvittük a dokihoz. Megnézte ingyen. És írt egy 1.000Ft-os krémet. (nem volt nagy seb rajta csak 2 helyen volt megharapva) Mi már azt hittük hogy varrni kell....

A doki azért mert még nézi nem kér pénzt. És egy krém nem fog 10.000Ft-ba kerülni.

2011. dec. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

vidd orvoshoz ,egyszer kifizeted a pénzt annyira drága nem lehet egy ilyen krém ,de legalább olyan krémet add ami biztos segít és utána nem kell dokihoz vinned csak a krémet megvenni..


még a körömvirág krémet megpróbálhatott ,nekünk a kutya rágta magát és neki is már voltak rajta pici sebek mi ezzel kentünk és elmúlt ,elég sok bőr problémára jó..

2011. dec. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A mienk a bolhától lett ekcémás. minden csodaszert kipróbáltunk. Már kirágta majdnem a farka tövét. Ez alkalommal steroidot kapott, ami szinte azonnal hatott. Nem fizettem tán 5 ezret sem. Azóta figyelmesebb vagyok.
2011. dec. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

arra kéne rájönni, mitől ekcémás

(anyukám az ételtartósítótól, 2 hét szigorúan csak főtt barnarizs, és regenerálódik a szervezet. Utána elkezdeni hozzátáplálni, ér rájönni, mi irritálja. Bűzmirigy rendben?)

2011. dec. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Gyerekek! annyi butaságot írtok össze! Már kezelitek is azt a szerencsétlen kutyát, de még azt sem tudjátok mi a baja! Talán meg kellene először állapítani mi okozhatja a tüneteket. Szinte, minden lehetséges bajnak különböző kezelésre van szüksége. Nem mindegy, hogy mi az előidézője. Ezért kellene elvinni egy orvoshoz, hogy megállapíthassa, miről kellene kezelni. DE KRÉM, AZ SEMMI ESETRE! Sajnos, a kutya tartása PÉNZBE kerül!
2011. dec. 2. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

szia!

Kérlek - ha teheted - vidd másik orvoshoz. Én már a 4. orvost kerestem fel hasonló problámával. Az a baj, hogy a bőrbajokat az orvosok is csak nehezen és lassan tudják kezelni. Ne kezelgesd otthon, mert csak nagyobb probléma alakul ki és aztán úgy is orvos kell!


Azt biztosan mondhatom,hogy az első, hogy kaparék mintát vesznek a bőréről. Ha nem ajálja föl kérd te!

2011. dec. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!