Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amstaffnak milyen póráz?

Amstaffnak milyen póráz?

Figyelt kérdés

Van egy szuka amstaffom.Még fiatal (4 hónapos) de ha nagyobb lesz milyen pórázt ajánlottok neki?

Textil fonott: [link]


vagy


lánc: [link]


2011. dec. 3. 06:22
 1/5 anonim ***** válasza:
nehéz kérdés, mert mindkét fajtát láttam már amstaffnak. nekem is staffim van, de neki sima bőrpóráz van, szerintem az a legjobb. egy ismerős staffisnak fonott textil póráza van, de már vagy kettőt tönkretett a kutya. A lánc csörög, stb, meg hallottam, hogy rozsdásodhat. Igazából mindkettővel elindulnék, nem félnék, hogy elszakad, de szerintem a bőr a legjobb. hozzá egy nyakörv, és szupi kutyád lesz
2011. dec. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 compactegon ***** válasza:

igen, szerintem is a bőr a legjobb. az láncoktól meg szöges sz>roktól csak félelmetesebb a kutya az emberek szemében :)

enyémnek ez van kölökkora óta :D

[link]

2011. dec. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

ilyen folytó nyakörve van: [link]

meg hát a lánc csörgése nem igazán zavarja mert szoktam láncot akasztani a nyakába lakattal együtt,hogy erősödjön.

Csak hát eddig bőr pórázunk volt de elszakadt..és nem akartam még 1-szer bőrt venni...

2011. dec. 3. 10:46
 4/5 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy. Sétálásnál nem szabad húzni a kutyának, mint a bolond, tehát baj nem lehet. Ha most szeretnéd megtanítani, akkor sem lehet baj. Nehezen szakadnak el ezek a pórázok. Nekem lánc van, semmi baj nincs vele, nem is rozsdásodik, csörgése nem zavaró. Remélem segítettem.
2011. dec. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Szilvi & Argos ***** válasza:

Bármilyen textil vagy bőr póráz megfelel, melynek hossza kb. 1,2-1,5 méter hosszú.

Láncpóráz főleg a tanítás elején felejtős, hiszen egy rántásnál szétvágja, ledörzsöli a kezedet!

A laza pórázon való séta tanítása már esedékes, most sokkal könnyebben megy majd, mint pár hónap múlva.

Azt nagyon gyorsan felejtsd el, hogy a kölyök kutya nyakába súlyokat pakolsz, hogy erősödjön :O Ezt nem szabad addig, amíg ki nem fejlődött rendesen.

Ha később erősíteni szeretnéd, mindenképpen vedd fel a kapcsolatot a Standard Kutyás Súlyhúzó Egyesülettel, ahol hozzáértő és tapasztalt versenyzőktől megtanulhatod a kutyád edzésének lépéseit!

2011. dec. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!