Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Rossz ember vagyok ha nem...

Rossz ember vagyok ha nem szeretem a kutyákat?

Figyelt kérdés

Ma ezt vágta egy ismerősöm a fejemhez. Beszéltem vele, és mondtam, hogy én sokkal jobban szeretem pl a cicákat, nyuszikat.


Amúgy van egy kutyám, de az nekem nem jön be, hogy elvigyem sétálni (nagyon idegesítő, amikor folyamatosan megugatják a kutyák..), nem nagyon simogathatom meg, mert büdös (kinti kutya, de nekem a benti kutya is büdi:S), utálom, ha ugat egy kutya...

Ellenben pl egy cica tök édes, lehet szeretgetni, dorombol.. Nem harap meg játékból se..


Szerintetek is rossz ember vagyok? Szeretem a kutyámat, de nem áll hozzám közel. Főleg azért, mert kinti. (öreg már, és össze-vissza kakilna és pisilne a házba, kicsit butácska már)


2011. dec. 4. 15:40
1 2 3
 11/25 makaga válasza:
Hidd el, nagyon sokat tud jelenteni egy olyan állat aminek lelke van, egy rossz napon.. :)
2011. dec. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Hello , 1. vagyok ,az ongyis XD. K ,en nem akartam soha ongyi enni ,csak NEKEM NAGYON KELL EGY KUTYA ,de NEM ENGEDIK ,hogy tartsak egyet :(((. Csak ki akartam hangsulyozni ,h faj ,de arrol ,h ongyi lgyek szo sincs !!! Boldog ,kutyatlan ember vagyok XD
2011. dec. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem vagy rossz ember, nem amiatt lesz valaki "rossz" hogy nem szereti a kutyákat. Mondjuk egy kicsit meglepődtem, mikor írtad, hogy van kutyád de nem simogatod meg, mert büdös stb... Ez elég érdekes hogy sose érintkezel a család kutyájával. Egyébként egy kutya, ha ápolva van, nem lesz büdös. Ugyan így, ha nevelve van, nem fog bepisilni, és harapdálni sem, szóval nem a kutya hibái azok a dolgok amiket leírtál indokként, hanem a gazdáé, vagyis a ti felelősségetek lenne ellátni az állatot. Ettől függetlenül én nem tartalak rossz embernek, mert nem szereted a kutyákat, akkor lennél az, ha mondjuk élveznéd ahogy egy kutya szenved. Na az ilyen undorító utolsó féregnek viszont kitaposnám a belét, és még finoman fogalmaztam. Gondolom az ismerősöd meg nagyon értelmes ember, hogy ennyiből képes levonni a következtetést, hogy te rossz ember vagy. Őszintén sajnálom a hozzá hasonló embereket.
2011. dec. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

Minden kutyának van az a bizonyos kutyaszaga.


Az, hogy öreg, és már kicsit buta, és EMIATT pisil össze-vissza, azt tényleg nevelni kéne?? Kár, hogy a kutyasuliban nem ezt mondták.. Hanem azt, hogy ezen VÁLTOZTATNI NEM LEHET, vagy elfogadjuk és napi 5-6x takarítjuk a szőnyeget, vagy kinti kutyává szoktatjuk.

A mi kutyánk nem harap, de szerintem kiskorába minden kutya legalább 1x megharapja "játékból" a gazdáját.. Na nekem se a cicám se a nyuszim nem harapott meg még kiskorában se!

2011. dec. 4. 16:26
 15/25 A kérdező kommentje:
Én sose mondtam amúgy senkinek, hogy nem szeretem, csak megkérdezte, hogy van-e kutyám, és hogy mikor szoktam vinni sétáltatni (egy városban lakunk). Ekkor mondtam, hogy én nem szeretem a kutyákat.
2011. dec. 4. 16:27
 16/25 anonim ***** válasza:
61%

"de nekem a benti kutya is büdi"


Ez az emberi rövideszűség.Nem képes tudomásul venni hogy más élőlénynek más szaga van!A kutya élvezettel szagolja a nálánál másabb szagú embert és a macskát is mert élmény neki minden szag, egyes emberek elvárják hogy minden élőlénynek olyan szaga legyen mint neki.Nekem élmény volt amikor voltak tyúkjaink és megszagoltam a tyúkanyót és csodálatos volt hogy a kakaskának más jellemző szaga volt.

2011. dec. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

Azért vagyok rövideszű, mert utálom a tipikus kutyaszagot?


Na látjátok, ilyenek vagytok ti, kutyaőrültek! Ölni is tudnátok csak azért, mert valaki nem szereti a kutyákat?


Különben képzeld, a nyuszimnak is van szaga, de az nem zavar :)) Tehát a rövideszűség jelződ nem illik rám. Te viszont nagyon együgyű vagy!

2011. dec. 4. 16:33
 18/25 A kérdező kommentje:
Hol írtam, hogy elvárom, hogy olyan illata legyen, mint nekem?? Akkor vághatnád ezt a fejemhez ha nem lenne 1 állatom se! Szövegértés és értelmezés: egyes!
2011. dec. 4. 16:34
 19/25 anonim ***** válasza:
87%

Attòl, hogy nem szereted a kutyàkat még nem vagy rossz ember.

Itt viszont kutyaszerető emberek vannak, ők írjàk a vàlaszokat. Ha van egy kis sütnivalòd, akkor nem lepődsz meg azon, hogy a kutyàk fikàzàsàra visszatàmadnak az emberek...

2011. dec. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

nem vagy rossz ember ettől,én meg annyira nem szeretem a hüllőket és a rágcsálókat,macskákat sem.

ettől én sem vagyok rossz ember.

2011. dec. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!