Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Rossz ember vagyok ha nem...

Rossz ember vagyok ha nem szeretem a kutyákat?

Figyelt kérdés

Ma ezt vágta egy ismerősöm a fejemhez. Beszéltem vele, és mondtam, hogy én sokkal jobban szeretem pl a cicákat, nyuszikat.


Amúgy van egy kutyám, de az nekem nem jön be, hogy elvigyem sétálni (nagyon idegesítő, amikor folyamatosan megugatják a kutyák..), nem nagyon simogathatom meg, mert büdös (kinti kutya, de nekem a benti kutya is büdi:S), utálom, ha ugat egy kutya...

Ellenben pl egy cica tök édes, lehet szeretgetni, dorombol.. Nem harap meg játékból se..


Szerintetek is rossz ember vagyok? Szeretem a kutyámat, de nem áll hozzám közel. Főleg azért, mert kinti. (öreg már, és össze-vissza kakilna és pisilne a házba, kicsit butácska már)


2011. dec. 4. 15:40
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

én kb a macskákkal vagyok így ,kiszámíthatatlanok egyszerűen ülök a fotelba és a lábamra támad a macska (egyik ismimnél volt ez nem egyszer) náluk a macska a fürdő kádba szarik és nem tudják se hogy se leszoktatni róla , a macskákat nem lehet nevelni és kiszámíthatatlanok..míg egy kutyán mindent látsz pl ha morog nyilván nem fogod megsimogatni én ha megakartam simogatni egy macskát akkor megkarmolt..


én kutya párti vagyok , szobatisztaságra minden kutyát lehet nevelni kortól függetlenül ,jó nyilván egy 15 éves nagyon beteges kutyát aki nem bírja tartani nyilván azt nem lehet..ha megfürdeted akkor nem büdös nem egy ismerősöm tarja bent pl a német juhászt, berni pásztort a házba ( a kutyák szívesen vannak a gazdi közelébe megvan nekik tanítva meddig mehetnek be és kész) nem büdösek csak fürdetni kell és jó tápot kell adni.


nem vagy rossz ember, mert én meg a macskákat nem szeretem.. ennyi..ízlések és pofonok kinek melyik állatfaj jön be..

2011. dec. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim válasza:
Nem vagy rossz ember akkor leszel az ha bántod ôket.
2011. dec. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
55%

Nem vagy attól rossz, mert nem szereted a kutyákat, mindenki mást szeret, mások az igényei. A problémája itt mindenkinek azzal van, hogy leírtad az érveidet, amik egy kutyás számára tolerálhatóak, sőt, valaki pont azért szereti a kutyáját, mert elviheti sétálni, érezheti a jellegzetes kutyaszagát egy-egy pulcsiján, és mert az ugatását 100 kutya közül is felismeri.

Szóval nem gond, ha nem szereted a kutyákat, de tényleg ne csodálkozz azon, ha a kutyás témakörben szidod a kutyát és isteníted a macskát. Például nekem kutyám és cicám is van, és bár imádom a cicáimat, azért a különbség kézzelfogható. A kutyáimat bármikor megsimogathatom, mindig szívesen veszik. Ha a cicát meg akarom simogatni, akkor nem biztos, hogy szívesen veszi, és néha meg is karmol, annak ellenére is, hogy ilyenkor rövid úton ki lesz penderítve az ágyamból, ahová elvileg nincs is engedélye felmenni. A kutyáim érdekes, nem mennek oda, ahová nincs rá engedélyük.

Ez a különbség. Te nem szereted a kutyákat, inkább a cicákat, úgyhogy ezt a kérdést a cicás témakörbe kellett volna feltenned, ott olyan válaszokat kaptál volna, ahol javarészt egyetértenek veled. :)

2011. dec. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
A te dolgod, de én mindent meg tennék ha még láthatnám a kis kutyám halok meg úgy sajnálom!!😢😢😢
2017. jan. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 catmother válasza:

Kérdező kommentje:"Azért vagyok rövideszű, mert utálom a tipikus kutyaszagot?

Na látjátok, ilyenek vagytok ti, kutyaőrültek! Ölni is tudnátok csak azért, mert valaki nem szereti a kutyákat?"


Teljesen egyet tudok érteni a kérdezővel! Én is pont ezért utálom a kutyaőrülteket, mert a kutyán kívül más állat az nekik alacsonyrendű, és aki nem szereti őket, az a Sátántól való!!

Mindenki más fajta állatot szeret, vagy nem szeret.... mi a f....ért nem lehet ezt elfogadni???

2023. aug. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!