Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az elektromos kutyaidomító...

Ashes2Ashes kérdése:

Az elektromos kutyaidomító nyakörvek általában milyen feszültséget adnak le, mi lehet az a feszültség, amellyel konkrétan megütik az állatot?

Figyelt kérdés
Hány volt lehet egy átlagos nyakörv teljesítménye? Az én nyakörvem teljesítményét nem merem lemérni, mivel félek, hogy az eredmény tönkreteszi a mérőmet... Villanyszerelő kutyatulajdonosok esetleg? Esetleg hol tudnék utánanézni ennek az adatnak?
2011. dec. 4. 17:17
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
81%
Engem is lepontoztak erre nem tudok mit mondani csak azt hogy tényleg ezen az agyi szinten vannak és nem tudják felfogni hogy jó kezekben ez nem állatkínzás és nagyon hasznos eszköz.
2011. dec. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
51%
Vannak olyan helyzetek, amikor végső büntetésnek el tudom képzelni ezt is. Pl. kutya elmegy vadászni és annyira erős benne az ösztön, hogy nem lehet visszahívni. Lehet a zsákmány akár az előbb említett macska is. Ha már minden más nevelési eszközt kimerítettünk, akkor m végső esetben maximális fokozatra állítva a vadászat megkezdésének pillanatában odapörkölni neki egyet. Szükség esetén még egyszer, vagy max kétszer megismételni. Ha 3 ilyen büntetés után még mindig elmegy a macska után, akkor a büntetés kivitelezése vagy ereje rossz volt, a nyakörv mehet a kukába, további alkalmazásának semmi értelme sincs. Kiképzéshez, tanításhoz viszont nem tudom elfogadni! Vadászkutyák azóta vannak, amióta a farkas az ember mellé szegődött és akkor még nem ismertük a rázós nyakörvet meg a 6 voltos elemet! Ismertük viszont a természet nyelvét, amit mára elfelejtettünk. Le kéne végre szállni a magas lóról és megtanulni kutyául, hogy ne kelljen ilyen "kiképzési" eszközökhöz folyamodnunk!!!
2011. dec. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
79%
itt a sok álszenteskedő, még egyszer sem rántotta meg a kutyája nyakörvét gondolom. Elárulom, hogy az sokkal szarabb a kutyának.
2011. dec. 6. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
13%
Elárulom, hogy soha nem rántottam meg a kutya nyakörvét ;) Érdekes módon én tudtam tanítani. Majd ti lesztek azok az emberek, akik csinálnak/szülnek gyereket és hámot vesznek a gyereknek, mert hogy úgy kell tanítani.
2011. dec. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
mert az biztos olyan kutyuska. és nem igazán értem,hogy jön ez a gyerekneveléshez. a kutyáknak millió féle idegtipusa létezik. épp ezért általánosságban leirni, hogy csak ezt szabad, vagy azt:nem lehet. Igen is van olyan kutya, melyiknek több kell, mint egy egyszerü ejnye-bejnye, és van olyan amelyiknek elég ha csúnyán nézel. Meddő vita. Van aki igy képez, van aki ugy. és az állatkinzás nem itt kezdődik.
2011. dec. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!