Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya szállitása kocsiban?

Kutya szállitása kocsiban?

Figyelt kérdés
5 honapos amstaffom van,ha kocsiban visszuk,mindig az ölemben ül a kutya,de nem tehetem meg jelenleg h 60ezerért vegyek neki boxot es a kocsiba sem fer el,megis elengedhetetlen h szallitsuk.Mennyire büntetnek meg minket ha megallitanak a rendörök.Egyatalan amig kolyok megbüntetnek?Es utana?
2011. dec. 5. 12:25
 1/9 anonim ***** válasza:
45%
Nekünk mindig szabadon vannak a kutyák a kocsiban, még nem volt ezzel egyik rendőrnek sem problémája.
2011. dec. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ami azt illeti, nem tudom, hogy hogy legális a kutya szállítása autóban, csak boxban-e vagy máshogy is. Azt viszont tudom, hogy lehet venni egy hámszerűséget, amit rá lehet csatlakoztatni a biztonsági övre, konkrétan kutya biztonsági öv, tehát pl. balesetnél a kutya nem repül ki a szélvédőn vagy nem viszi le a Te fejedet.

Lehet venni viszonylag olcsó szállítóboxokat is, nem kell 60 000-ért, szerintem már 10 000 alatt is kapnál, max. nem olyan minőség. Ha azt megfelelően rögzíted és abban berakod a kutyát a csomagtartóba, szerintem egy rendőr se fog beléd kötni.

2011. dec. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen tudom,de néztem vaterán meg sok helyen boxot,de nemtaláltam árban elfogadhatot.Meg mondom a kocsiban se tudom rögziteni az a baj.De ezt a biztonsági övet megkeresem köszönönm.Hát minket még nem állitottak emg,de amelyik nagyon kukacoskodo akar lenni az simán megbüntet sztem:S.Mert h balesetveszélyes stb.IGaza van,hiába mondodm h a kutya beül és elalszik...sajnos ezt nemvezsik figyelembe:)
2011. dec. 5. 12:42
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekünk van hámunk, amit be lehet kapcsolni a biztonsági övbe, tök jó, én csak ajánlani tudom :)
2011. dec. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Autóban csak boxban vagy a biztonsági övhöz csatolt hámban szabad kutyát szállítani, és az első ülésen egyáltalán nem szabad. A mi kutyánk hátul utazik hámmal bekötve.
2011. dec. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Hát a mi kutyánk imád kocsikázni,el se viselné a boxot. Úgy szoktuk, hogy én vezetek, és elől ül még a férjem és fogja a kutyát, aki bámul kifele az ablakon nagy boldogan. :)

Egyszer közúti ellenőrzés volt, megállítottak a rendőrök,a kutya meg még ráadásul el is kezdte ugatni őket, de nem szóltak semmit se. (mondjuk nem is hatalmas félelmetes kutya, egy közép spicc)

2011. dec. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek.MEgprobálom akkor ezt a hámot beszerezni és hozzászoktatni.H viselték először a utyusaitok akiket avval utaztattatok?
2011. dec. 6. 00:12
 8/9 anonim ***** válasza:
Rátettem és kész. :) Nem tiltakozott.
2011. dec. 6. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az enyémnek is tök természetes :)
2011. dec. 6. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!