Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy került Hozzád a kutyusod?...

Hogy került Hozzád a kutyusod? Mesélsz?

Figyelt kérdés

Nagyon kíváncsi vagyok, hogy kit hogy sodort össze az élet a kutyájával!:)


Érdekel menhelyi, talált, törzskönyves, szaporított, mindenféle!:)

Internetes hirdetésben láttad?

Mik voltak a szempontok?...


Pár szebb és nehezebb pillanatot is mesélhetnétek a közös életetekből!:):)


Milyen a kutyus?

És Ti?:)



Nagyon köszönöm annak, aki válaszol előre is!:):)


2011. dec. 7. 16:02
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok ismét.

Jó volt olvasni a kis regényedet. :)

Sajnálom hogy sok rossz dolgon túlestél, de örülök hogy egy kutya volt aki kirángatott belőle. Én is hallottam olyat hogy egy öreg bácsi befordult, csak üldögélt folyton a szobájában és sajnáltatta magát milyen magányos és öreg stb. A gyerekeinek elegük lett, vittek neki egy kis kutyát, az öreg remegő kézzel ölelte magához és ugye muszáj volt minden nap levinni, etetni, gondozni stb. Tehát nem ő kérte a kutyát, akaratlanul is megkapta, de rákényszerítette a kis vakarcs hogy ÉLJEN még az öreg. :)

Imádom az ilyen sztorikat.

Amúgy mi is úgy terveztük hogy majd.... majd egyszer lesz kutya ha felújítjuk a lakást. De a pénz nehezen jön össze szinte minimálbérből, és mi már most vágytunk kutyára.

Meggondolatlanul vágtunk bele és jól tettük! :)

Azóta a párom és én is sajnos akarnánk még egyet játszótársnak, de félek az nagyobb probléma... Vagy nem? :D

Már kinéztem egyet neten menhelyen egy fekete kis spániel keveréket, de vívódok és nem merem mondani a páromnak, viszont 3 hónapja folyton eszembe jut. :)

2011. dec. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!