Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hány évig él átlagosan egy...

Hány évig él átlagosan egy bichon havanese kutya?

Figyelt kérdés
Az én kutyám már 13 éves, nagyon szeretem. Mostanában elkezdték mondogatni az ismerőseim, hogy már eléggé megöregedett, és valószínűleg nincs már sok ideje. Én még nem érzem azt, hogy annyira öreg lenne már. Nem szeretném elveszíteni.
2011. dec. 10. 09:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
általában 10-14év, de ha egészségesen és jól gondozod, akkor még sokkal többig is elélhet , hát a világ legöregebb kutyája 29éves volt ami keverék volt , de akkor is , az élő világ legöregebb kutyája meg 21éves és igaz hogy nincs kitünő formában de még mindig jól van, szóval a gondozáson múlik
2011. dec. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jaj, te szegeny !!!!!!! Valoban mar eleg oreg, de ha egesz eltedben tokeletesen gondoztad akkor ne felj, mert meg el minimum 2 evet !!!!!! Ha te ugy latod rajta, hogy meg nincs megoregedve, azaz ugyanolyan furge es jokedvu, mint regen, akkor nincs amiert aggodnod !!!!
2011. dec. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Átlagosan 10-15 év.

De ahogy mondani szoktam másoknak is bizonyos mértékekben "Ezek csak számok"

Ha midig ól volt gondozva, kiegyensúlyozott, stresszmentes életet élt, akkor még sokáig élhet. É ha azt látod rajta hogy nincs megöregedve, akkor nem kell aggódnod. Mégiscsak Te élsz vele, és Te tudod jobban hogy mennyire aktív még a kutyád ;)

2011. dec. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Átlagosan 14-15 évig élnek, de persze ha nem érzed rajta h öreg akkor semmi baj! Barátomnak is Bichon Havanese kutyája volt és 17 évig élt, tehát még most sztem nem lesz semmi baj, amúgy nagyon sajnállak :(
2012. jan. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!