Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik az a kutyafajta ami M....

Melyik az a kutyafajta ami M. o-on nincs túltenyésztve, de mégis nagyon jo idegrendszerű állománybol tudunk válogatni?

Figyelt kérdés
2011. dec. 12. 15:18
1 2
 11/17 Akiteki ***** válasza:
Mire gondolsz, mikor azt írod, hogy túltenyésztés? Mert ennek a szónak értelme nincs. Próbáld úgy fogalmazni, hogy értsük.
2011. dec. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Akár milyen fajta jó, ha jó helyről veszed. Például szerintem a német-juhász agyon van szaporítva, de nem rég láttam egy olyan kennelt, ahol gyönyörű MUNKA vonalú kutyák voltak, amiknek nem csak az idegrendszere jó, hanem tényleg nem azok az átlagos rajzos német-juhászok. Ahol csak a küllemre mennek, vagy szaporítják, ott mindegy milyen fajtáról beszélünk, de ahol esetleg dolgoznak is vele, ott nagyon jó kölykökből tudsz válogatni, fajtától függetlenül. Kis hiba, hogy a kiállításokon külsőre mennek, de látom ez nálad nem szempont.
2011. dec. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
óriás schnauzer? nem sok szaladgál Magyarországon.
2011. dec. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nagy Münsterlandi vizsla...
2011. dec. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
beauceron!
2011. dec. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
ittsajnos megvan minden fajtának a kockázata nincs olyan hatóság amely ellenőrizni tudná a tenyésztőket-alapos utánajárás, többszöri látogatás, pedigree ellenőrzés és írásos tenyésztői garancia ami csökkentheti a kockázati tényezőket
2011. dec. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Rodesiai ridgebac nagy testű és eléggé mozgékony de szerintem nem hiperaktív.jelenleg Hollandiába élek jelenleg és itt eléggé szeretik őket :)) Elég sokat szoktam látni a kutyás parkban és nagyon normális mind még az én kicsi Havanesemmel is.Nagyon jó fejek!!!Igaz itt tényleg foglalkoznak is a kutyákkal,nem kerti dísz egy se!!!!!!
2011. dec. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!