Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek hogy győzzem meg...

Szerintetek hogy győzzem meg anyuékat hogy vegyenek nekem egy dobermann-t? (Van két kutyánk)

Figyelt kérdés
2011. dec. 13. 15:09
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Hány éves vagy? A meglevő kutyáitokkal te foglalkozol?
2011. dec. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Először is...mennyit foglalkozol a kutyáiddal? hány éves vagy? mit tudsz a dobermannokról? volt már ilyen kutyád? milyen célod van vele...csak hencegni akarsz vagy mi? milyen fajtájú a másik két kutyád? Milyen neműek? Van-e elég hely az udvaron,hogy minden nap sokat szaladgáljon? mennyit tudod sétáltatni egy nap?
2011. dec. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%

Elmondod nekik, hogy te vagy a világ legalkalmasabb gyereke, hiszen:

- a két meglévő kutyátokkal is te foglalkozol a legtöbbet, te eteted őket;

- minden nap legalább egy órára viszed őket sétálni;

- mindkettő jól nevelt, behívható.

2011. dec. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
14%
Sehogy, egy családba 1 kutya is éppen elég, kettő már sok, hárommal meg lehetetlen eleget foglalkozni, hacsak nem azt teszed egész nap főállásban.
2011. dec. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%

15:15-össel teljesen egyetértek!

15:23 mi az hogy 2 kutya sok ?!? az igaz hogy valakinek 1 is sok, de valakinek 5 sem. Ez emberfüggő!!!

2011. dec. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ez attól függ hogy hogyan tudják gondozni nem?.
2011. dec. 13. 17:12
 7/8 anonim ***** válasza:
Második vagyok...nem csak attól függ,hogy hogyan tudod gondozni :S Nézz utána,hogy miket kell tudnod a gondozáson kívül ;D
2011. dec. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
tudom... törődni,ápolni szeretni foglalkozni,etetni, itatni... meg még sok minden.
2011. dec. 13. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!