Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerül egy jó helyről...

Mennyibe kerül egy jó helyről való törzskönyves havanese kutya, de hobby célra?

Figyelt kérdés
Légyszi ne írjátok hogy hívjak fel tenyésztőket, először szeretném tudni mennyibe kerülnek, és nem rögtön erre akarok náluk rákérdezni.
2009. máj. 17. 13:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Az expressz.hu-n vannak hirdetések, ott árakat is mondanak. Én nem ebben a kutyafajtában mozgok. Az ár függ a szülők versenyeredményeitől, elért helyezésüktől is. Vagy csak írd be google-ba, hogy 'havanese eladó ár', és párat ki fog dobni :) Vgay várj még egy kicsit,hogy a többiek is válaszoljanak, akiknek vannak tapasztalatai :)
2009. máj. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
41%
Pedig én azt mondom, hogy hívj fel tenyésztőket, de a legjobb ha elmész kiállításokra, és ott érdeklődsz a fajta iránt. Nézelődj, és ha valaki szimpatikus odamész hozzá megdicséred a kutyáit, kicsit kérdezősködsz a fajtáról, aztán majd eljuttok arra a pontra, hogy Te is szeretnél egyet. Szerintem ez a legjobb megoldás. Az express-t felejtsd el, normális tenyésztő ott nem hírdet kutyát.
2009. máj. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia! Megveheted 80-150 ezerért , tenyésztőnél, ott mindenre szűrve vannak az ősök, kiállításra is járhatsz Vele akár! Garanciával, szerződéssel, törzskönyvvel, chippel, rendszeresen oltva, féregtelenítve, kölyökcsomaggal.

Vagy!

20-30 ezerért, szaporítótól.Jó esetben oltva, féregtelenítve, de erre még az oltási könyv sem garancia.

Aztán rá költhetsz 100-150 ezer ft-ot az állatorvosnál, és örülhetsz, ha a kutyus életben marad.

Üdv.

2009. máj. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi!

Írtam, szaporítótól nem szeretnék, csakis megbízható helyről, tenyésztőtől, tk-vel.

Az expresszen valóban nem hírdet tenyésztő, ott olyan 15-30 ezerig láttam, de ezeknek a kutyáknak a 3/4 meg sem közelíti a fajta jegyeit...

Akkor 80-150 reális lenne? Elég tág:) Én olyan 100 ezret terveztem maximum, mert kiállításra nem szeretném vinni, tenyészeteni meg végképp nem.

Köszi a válaszokat!

2009. máj. 17. 14:37
 5/6 anonim ***** válasza:
60 e ft
2009. máj. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Miért húztátok le az elsőt? Az expresszen is vannak tenyésztőktől hirdetések, attól, hgy nem tudta, hogy éppen most a Havanese-nél csak szaporítók hírdetnek.

Ő nem Havanese, dobi, de nem szaporítótól, tenyésztőtől, Köd-Hegy, ha valakit érdekel, utána lehet keresni...

[link]

Rutinnal ki lehet szűrni a szaporítókat :)

2009. máj. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!