Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért utál a kutyám? Ilyen...

Miért utál a kutyám? Ilyen rossz gazdi vagyok?

Figyelt kérdés

Amikor megszeretném simogatni és hívom magamhoz nem jön oda hozzám amikor odamegyek hozzá vagy elmegy vagy mintha ott se lennék vagy csak eldobja magát hogy simogassam!Pedig sokat vagyok vele kint meg sokat sétálok vele meg játszok vele de ugy kb 1 hete ilyen!Miért?Csináltam neki valami rosszat?Vagy csak ilyen rossz gazdi lennék?2 kutyám!8 hónapos!

Lécci segítsetek mert nagyon elvagyok keseredve!


2009. máj. 17. 14:02
 1/7 anonim ***** válasza:
50%

Szia! Nincs semmi baj, nyugodj meg. A kutyusod serdülőkorba lépett, most próbálgatja, meddíg mehet el Nálad!Vigyázz, ilyenkor könnyen a fejedre nőhet. Ne Te menj utána, várd meg, hogy Ő jöjjön hozzád, ha simit akar. Amikor rosszat csinál, ne hagy rá, büntesd meg, zárd ki a családi életből fél napra akár, ne szólj hozzá, kaját is csak csendben tedd elé. Tudnia kell, hogy Te vagy az ÚR a házban, nem Ő!

Kegyetlenül hangzik, de következetesnek kell lenni Velük ebben a korban méginkább.

Üdv.

2009. máj. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi, a választ!

De akkor én (is) csinálok valamit rosszul?

Mert most én ilyen serdölő korban vagyok (13 éves lány) és elég rosszul esik ha ugymond megsértődik rám a kutyám!(most legalább tudom anyáék mit élnek át velem :) ) egyépként nagyon szeretem a kutyumat,de olyan rossz mikor oda kell magamhoz csallni,nem volt ilyen picinek is ugy futtott oda hozzám mintha kergették volna nemis ment oda máshoz most meg...mindenkihez megy de hozzám csak utólsónak vagy nem is jön :(

2009. máj. 17. 14:19
 3/7 A kérdező kommentje:
Lécci,valaki segítsen vagy mondja el a véleményét!Ha én csináltam valamit akkor bevallom,csak akkor hogy hozzam helyre??
2009. máj. 17. 15:03
 4/7 A kérdező kommentje:

:(

Ugy látszik,nincs remény!

Azért még várom a válasz/t/okat! :(


:( :(

:( :(

2009. máj. 17. 15:39
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát...hát...ha ennyit foglalkozol vele,és szeeretgeted, biztos nem vagy rossz gazda. - az én kutyim 1 hete volt ilyen, elvittük az állatorvoshoz,és azt mondta, hogy megcsípte egy kullancs,oltás stb stb- azért az én kedvemért légyszi nézd meg, nincs-e benne kullancs. Nah, visszatérve a témához: mással is ilyen? Vagy csak veled? Úgy hívhatod fel magadra a figyelmet, hogy játszol vele a labdájával, ha a labda nálad van, elérheted, hogy rád figyeljen. Vagy jutalomfalattal lehet tanítgatni. Bár 8 hónapos korban inkább az ivarérettség jelei mutatkoznak,most tini korszakba lépett,- gondolom, te is vagy/voltál, tudod, milyen az- egy kis egyedüllétre vágyik. De tapasztalatok szerint ezt hamar kinövi :)
2009. máj. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi,kedves vagy!

És azt elfelejtettem mondani,hogy kan kutya és nincs ivartalanítva!És ez egyépként meddig fog tartani?Vagy ez változó?


Ja és a 2 kutyám az azt jelentené hogy ő a második kutyum!

2009. máj. 17. 18:56
 7/7 anonim ***** válasza:
lehet hogy a másik kutyával jobban törődsz és féltékeny vagy valami.de bújj el előle úgy hogy látja hogy elfutsz de nem látja hová bújsz.ha keres és nyüszög mert nem talál akkor szeret téged.
2009. jún. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!