Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az emberek miért nevetnek...

Az emberek miért nevetnek mikor a kiskutyám nekiront az ő nagykutyájuknak?

Figyelt kérdés
Amikor az emberek sétálni viszik a kutyáikat és az enyém megtámadja a kutyáikat akkor miért kezdenek el nevetni? ( nem szoktam a kutyámnak hagyni) Ez nem vicces.
2011. dec. 14. 17:00
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
93%
Fel szoktad venni???????????? Tehát jutalmazod, ha hülyeséget csinál? Nem jó...
2011. dec. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 Tyler913 ***** válasza:
91%
Így van,a felvétel a legnagyobb hiba,amit ilyenkor el lehet követni,hiszen a kutyád védett helyzetbe kerül,ráadásul magasabb pozícióba a másik kutyához képest.Ezzel csak erősíted benne az agressziót.Én mindenképpen elvinném kutyasuliba,illetve összejárnék más kutyásokkal,akiknek nyugodt,jó természetű kutyája van.
2011. dec. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Köszi, hogy mindjárt le kell pontozni, mikor az ember kérdez.-.- Nem tisztelenkedtem és nem fikázódtam. Amúgy hasznos válaszok jöttek és ezentúl használni fogom, hiszen azért is kérdeztem.
2011. dec. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

Nevetek, de magamban azt gondolom ilyenkor, hogy úristen, ilyen egy párost.

És igazából két okból nevetek. Nekünk 2 yorkival van folyamatosan ez. Egyrészt nevetséges, hogy ekkora kutyák próbálják megtámadni az én 25 kg-os bullmacimat. Másrészt egyik gazdi sem reagál még annyit sem, hogy rászól a kutyára. Na, ezekért nevetek, de magamban a véleményem is megvan.

Ha látnám a gazdin, hogy próbál ellene tenni, akkor még beszélgetni is maradnék, hogy megosszuk a tapasztalatokat, de látom, hogy menthetetlenek, mert szerintük ez így normális és nevetve odébb rángatják a kutyákat.

2011. dec. 15. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
27%

nem vagy magadba :|Tesóm tcsi&Csivava keverékén is nevetnek ha neki megy a nagyobb kutyának!

Az én Staffordomnak is neki megy pedig egybe le nyelné csak be tanítottam !!

Neked nem vicces hogy a szeretett kutyusodat ki nevetik!

De nekik vicces hogy a te kicsi kutyád neki megy a nagynak mert ebbe az a poén hogy a kicsit simán le nyelné és neki megy! nekik ez vicces .... !

Én is szoktam az ilyenen nevetni szerintem vicces ahogy a is padlócirkáló neki megy a nála 10x nagyobb kutyának :D

2012. márc. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!