Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Német juhász mellé?!

Német juhász mellé?!

Figyelt kérdés

német juhász mellé milyen kutyát kérjek? Beagle, Golden retriever vagy boxer?

a német juhászt imádom de néha magányos.. és mikor volt mellette 1 másik kutya sokkal vidámabb volt.. ezért gondoltam.. szerintetek melyik fajta kéne mellé?


2011. dec. 17. 18:58
 1/7 anonim ***** válasza:

A 3 közül azt válaszd amelyik neked tetszik és megfelel az igényidnek.

De én személy szerint vagy a Golden retriver vagy a Boxer választanám.

2011. dec. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
énis legjobban rajtuk gondolkozom.. :)
2011. dec. 17. 19:03
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem a fajtán múlik, hanem rajtad. Foglalkozol eleget a németjuhászoddal? Ha nem, kell neked egyáltalán még egy kutya? Ha igen, biztosan lesz időd egy másik kutyára is? A háromból melyik felelne meg legjobban az igényeidnek, illetve melyiknek az igényeit tudnád teljes mértékben kielégíteni? Elég mások, szóval ne az alapján döntsd, hogy az itteni válaszolók szerint melyiknek állna jól egy németjuhász, hanem hogy melyik lenne boldog nálatok, és melyikkel lennétek ti is boldogok.
2011. dec. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
eleget foglalkozok vele igen.. van időm rá/rájuk.. azért tettem fel a kérdést mert mind a 3- kutya fajtát szeretjük, és van rájuk idő stb..
2011. dec. 17. 20:38
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát de akkor is, hogy döntsük el mi helyetted? :) A kutyák nem rasszisták, nekik mindegy, milyen fajtájú a társuk. Csak te tudhatod, melyik kell, mélabús nehezen nevelhető, mélabús könnyen nevelhető, vagy energikus határozottságot igénylő? Persze ezek így elég sablonizált leírások a fajtákról, de érted, egyáltalán nem ugyanolyanok.
2011. dec. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Boxer :)
2011. dec. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem tacskóval van együtt és egy neműek is...
2011. dec. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!