Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak, hogy a kutyám...

Mit csináljak, hogy a kutyám ne menjen fel az ágyra?

Figyelt kérdés
Ha itthon vagyunk, nincs probléma, nem megy fel az ágyra, de ha elmegyünk itthonról felmegy. Önmagában ez nem lenne probléma, de nagyon zavar, hogy állandóan csupa szőr az ágy. Mit tegyek?
2011. dec. 17. 20:34
 1/7 anonim válasza:
4%
Lődd le!
2011. dec. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
34%
Csak vicceltem.
2011. dec. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nekem is feljött anak idején, de mindig le kell rakni,és megszidni. mi egy biciklifék bovdennel fegyelmeztük ha kellett. amstaff
2011. dec. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Van neki saját helye, ahol elfekhet nappal? Falkavezérség rendben van? Az én kutyám csak addig aludt az ágyamon távollétemben, amíg aggódott értem, ezen pedig pont segít a falkavezérség. Ha a kutya hazavár, mint falkatagot, akit félt, persze hogy oda fog feküdni, ahol a te szagodat érzi. Majd ha te leszel a főnök, és szerinte is oda mész, ahova akarsz, nem fog az ágyadra mászni, pláne hogy meg van tiltva neki.
2011. dec. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Csukd be a hálószoba ajtót.

Vagy rakd körbe olyan dolgokkal, amik mellett nem tud felugrani. Ruhaszárító, létra, vasalódeszka, székek. Ez mondjuk elég hülye megoldás, de jobb, mint a semmi:)

2011. dec. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Van saját fekhelye, meg a szőnyegen is szeret feküdni. Nagyon szófogadó, jól nevelt kutya, tudja ki a falkavezér, de ha nem vagyunk itthon, senki nincs, aki megtilthatná neki, hogy felmenjen.
2011. dec. 17. 21:21
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt ilyen gond, a kanapéra ment fel. Mikor elmentem itthonról pár napon keresztül telepakoltam, hogy ne tudjon rajta kényelmesen elhelyezkedni. Három nap múlva újra üresen hagytam ott, azóta nem megy fel.
2011. dec. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!