Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A tenyésztők, akiknek a...

A tenyésztők, akiknek a honlapjuk elérhető angolul is, valóban beszélnek angolul?

Figyelt kérdés
Láttam már párszor, hogy elég mókásan van megfogalmaz egy-két tenyésztő oldalán az angol szöveg, olyan benyomást kelt, mintha az illető angolja nem éppen lenne a toppon. De ha így van, mi van ha egy külföldi érdeklődik nála, mondjuk telefonon?
2011. dec. 18. 12:35
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

:):)))

Na az is vagány mikor valaki külföldről akar kutyát venni nyelvtudás nélkül.

2011. dec. 18. 16:48
 12/15 anonim ***** válasza:
A skandináv államokban szerintem nagyon jól és szépen beszélik az angolt.Vagyis Dánia,Svédország és Norvégia.A finnekről nem tudok nyilatkozni,de valószínű,hogy ők is.
2011. dec. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Akiteki ***** válasza:
Finnországban szerintem mindenki tud angolul. Bárkit megszólítottam, jobban beszélt, mint én.
2011. dec. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Najó, ha már ennyire feltérképezzük az európai nyelvtudást, akkor mondom én is a tapasztalatomat:

Franciáknál a fiatalabb generáció beszél angolul, elég jól, igaz a kiejtésük különleges.:)

Spanyolok közül is sokan beszélnek a fiatalok közül.

Mindkét országnál az idősebb generáció az aki nem nagyon akar angolul megszólalni.

2011. dec. 18. 21:34
 15/15 Akiteki ***** válasza:
Kutyakiállításon még nem volt olyan eset, hogy ne tudtunk volna bárkivel angolul beszélni. Beleértve legtöbbször a személyzetet is. Aki már olyanra vetemedik, hogy külföldre jár kiállítani, az általában megérteti magát angolul.:)
2011. dec. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!