Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elcserélem a máltai kutyusunka...

Elcserélem a máltai kutyusunkat egy felnőtt, nyugodtabb kutyára. Szerintetek ez Francia vagy angol bulldog legyen? Van egy másfél éves kisfiam is, így fontos, hogy a kutyus szeresse a gyerekeket.

Figyelt kérdés
2011. dec. 19. 13:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
62%
No comment!!! Ne vegyél több kutyát!!!!
2011. dec. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Hát meg kéne nevelni a kutyát. Ha megnő minden kutya nyugott lesz. Bulldogot akkor meg pláne ne ha egy Máltaival nem bírtok.

Amúgy nem tudom hogy minek vettétek magatokhoz szerencsétlen kutyát. Át kelet volna előtte gondolni. Amúgy egy kutya meg nem egy plüssjáték ha meguntok akkor csak kidobjuk. Az egy élőlény.

Azt jevaslom ilyen felfogással NE TARTS KUTYÁT!!!

2011. dec. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
67%
Tulajdonképpen miért nem a gyereket cseréled le? Mindkettőért ugyanúgy felelős vagy. Hátha a következő jobban kijönne a kutyával.
2011. dec. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat, valószínűleg igazatok van, nincs itt az ideje a kutyatartásnak. Túl vagyok terhelve és így nem tudok hatékonyan foglalkozni vele.


Szép karácsonyt mindenkinek!

2011. dec. 20. 12:56
 15/16 dizus ***** válasza:
Neked is jó gyerekezést és boldog karácsonyt!
2011. dec. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
hát ha biztos vagy a döntésedben akkor szerintem legyen francia bulldog mert imádja a gyerekeket és hűséges de rá is kell figyelmet fordítanod mint egy gyerekre és jól kell gondoznod.Mert ő is egy érző lény aki gondoskodást igényel ha ezt be tudod tartani akkor hűséges és gyerekszerető lesz, én tapasztalatból tudom.De ha nincs elég időd rá akkor ne válaj kutyát míg a gyerek nagyobb nem lesz!
2012. aug. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!