Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mindenhova oda kakil. Hogy...

Mindenhova oda kakil. Hogy szoktassam le?

Figyelt kérdés

5 hetes a kiskutyám.Le még nem vihetem ilyen fiatalon.Nem szeretném,hogy összeszedjen valami fertőzést,az első oltásig még van egy hónap.Tettem egy doboz tetejébe homokot,ám csak akkor kakil oda,ha én odaviszem.Ha éppen ürítenie kell,ott teszi,ahol éppen van.

Négy hónapos koráig nem ajánlott kivinni,ahogy olvastam.Addig is hogy szoktassam rá,hogy a homokra kakiljon,de a szőnyegre?

19L


2011. dec. 19. 13:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
33%

ma 14:05

És még büszke is vagy rá, hogy hülyeséget csináltál. Siralmas.

2011. dec. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Most még sehogy. Annyit tehetsz a szobatisztaság megalapozásáért, hogy ezerrel takarítasz, hogy azt szokja meg, hogy tisztaság van és akkor elég hamar igénye lesz rá neki is.
2011. dec. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Akiteki ***** válasza:
Atyaég! Mi a görcsnek vesz valaki egy piacon egy még szopós kölyköt? Szerintem inkább vidd vissza, ahonnan elhoztad. Nem ez lesz a legnagyobb problémád a kutyával.
2011. dec. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

lehet hogy megsajnáltad szegényt de most nagy hülyeséget csináltál..


későbiekben egészségügyi és szociális problémái is lehetnek..amikor eléri azt a kort és az oltásai is megvannak..menj sokat emberek és főleg kutyák közé hogy szocializálódjon ami nagyon fontos!!


ahoz hogy ne legyen minden kakis, én is egy ketrecet( [link] ami nem túl kicsi neki szóval van helye és tegyél alá újság papírt vagy kutyapelust..így amíg nem vagy otthon nem lesz minden kakis...


sok sikert a kutyushoz!!

2011. dec. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
0%

A kutya még kicsi. 8 hetes korában lehet elhozni először.

De próbáld ki a kutya pelenkát.

Amúgy érdemes volna elvinni egy dokihoz kivizsgálásra.....

2011. dec. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!