Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az lenn a kérdésem hogy ki...

Az lenn a kérdésem hogy ki milyen kutyát ajánlana őrző védő célokra? Én 2 fajtára gondoltam. Cane Corso, Argentin dog. Nagy terület áll rendelkezésre.

Figyelt kérdés
2011. dec. 19. 21:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Rottweiler, Dobberman, Bullterier, PitBullterier és a többi úgymond veszélyes kutyafajták. Igazábol nagyon megbízhatók ezek a fajták és tökéletesen betaníthatók erre a célra bár szerintem a kutyák házikedvencek nem pedig egy területre kizárva, de azért ezek a fajták jók arra is. A többiek túl érzékenyek ehez.
2011. dec. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
nemtudom azóta vettél-e kutyát, de nekünk van itthon egy cane corso és egy argentin dog kan. Házőrzésre mindenképpen a Cane corso a jobb. szinte az egyik legjobb kutya házőrzésre.
2012. febr. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Amennyiben területőrzés a fő szempont,válaszd azt ami már több száz éve bevált és igazi magyar:kuvasz,vagy komondor.A rideg tartást mind2 nagyon jól tűri akár -20C ban is nyugodtan elvannak odakint,ellentétben a rövid szőrű társaikkal.
2012. okt. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!