Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet csinálni valamit a...

Lehet csinálni valamit a kutyával ha a testéhez képest kicsi a feje?

Figyelt kérdés
Sziasztok van egy 6 hónapos stáffim és szerintem kicsi a feje a testéhez képest és azt szeretném kérdezni tudok e valamit csinálni esetleg kutya csonterősitő vagy valami azt hallotam ha rongyosztattom szélesedik a feje ...
2011. dec. 20. 09:40
 1/10 compactegon ***** válasza:
a feje majd egy éves kora körül kezd el jobban nőni. a rongyozással a pofaizmait erősíted, persze ettől még erősödik a csont is. na meg a zsákmányösztönt. az idő majd segít. szuka, kan? van róla képed?
2011. dec. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát,ha genetikailag ilyen,akkor rongyozhatsz reggeltől estig,az már akkora változást nem fog produkálni.Ha tenyésztőtől vetted,esetleg felhívhatod,hogy nem arányos a kutya,nem felel meg a leírásnak,standardnak.Esetleg valamit egyezkedtek.De szüleinek,nagyszüleinek milyen a feje?
2011. dec. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Rakj fel róla képet! Mivel etetitek?
2011. dec. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
táp farhát és házikoszt ..amúgy anya apja nagyon szép mind a 2 nagy fejű és izmos de végülis ismoznak az enyém is izmos 23kg körül van és 6. hónapos
2011. dec. 20. 10:06
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem sok az a 23 kg? Nekem bullmacim van, jan.1-én lesz 6 hónapos, tegnap mértük és 23,8 kg.


Nem lehet, hogy a teste fejlődött jobban, mint kéne és a feje a "jó méret"?

2011. dec. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

M.-H. Alexandrával értek egyet!

Nem sok egy kicsit az a 23 kiló? :o

Lehet hogy tényleg az van, hogy a feje lenne normális méretű, csak a teste kissé jobban fejlődött..


De ha tennél róla fel képet meg tudnánk mondani mi a helyzet :)

2011. dec. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

A feje olyan lesz, amilyennek született. A kutya nem klón, hogy teljesen olyan legyen, mint a szülei.

Amúgy 6 hónaposan még fejlődik a kutya. Általában, főleg a kanok, egy és két éves kor között erősödnek testben , így fejformában is.

2011. dec. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
hát lehet hogy "a teste fejlettebb mint a feje" elmélet de ő nem dagadt hanem izmos elég sokat játszik (1 -2 órát játszik a szomszéd kutyájával futkározik meg én is soktam vele játszogatni botot eldobni ...) de a feje elég kicsi nem lenne baj kicsit szélesebb lenne ...
2011. dec. 20. 20:55
 9/10 anonim ***** válasza:
Adjatok neki marhabőr csontot. Az is jò ràgcsànak. Az én kutyusom számára akkor megszűnik létezni minden. :)
2011. dec. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
fu még lesz hova fejlődnie, még nagyon fiatal :) 1-1,5 éves koráig nő, úgyhogy biztos a feje is szélesedni, nőni fog. szerintem ne aggódj emiatt :)
2011. dec. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!