Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A mopszok nagyon hangosan...

A mopszok nagyon hangosan horkolnak mikor alszanak?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egyet, de nem szeretném ha nem tudnék tőle aludni.
2011. dec. 22. 22:55
 1/6 anonim ***** válasza:
unokatesómnak van, és nem csak akkor hangos, hanem egész nap...egyfolytába röfög, este meg aztán...én legalábbis nem bírom, más szereti
2011. dec. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mivel a fejük a fajtából adódóan nyomott, ezért van némi alaphangjuk de egyáltalán nem vészes más is velük alszik, sőt valaki az ágyban, ha ők eltudják viselni te is:) Nem hangosabb mint egy átlagember horkantása
2011. dec. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nekem normális orrú kutyám van mégis úgy tud horkolni mint egy ember ha hülyén fekszik le...
2011. dec. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
8 mopszom van:) hangosabban mint én az biztos:) pedig amelyikkel én alszom csak fél éves:) de ha nem mellettem alszik már hiányzik a hortyogása:)
2011. dec. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Eléggé
2011. dec. 23. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Az én mopszom egyáltalán nem ad ki hangot mikor alszik. Amikor fent van viszont hangosan szuszog és sípol az orra, de az se annyira vészes.
2011. dec. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!