Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyámat elütötték, mi lehet...

Kutyámat elütötték, mi lehet (még) a baja?

Figyelt kérdés
1éves beagle-met elütötte egy autó, 1,5 napja. Azóta lábra állni nem tud csak vonszolja maga után a hátsó kettőt, ha éppen meg akar fordulni. Orvos szerint nincs eltörve. Viszont amivel a doki nem foglalkozott, hogy a hasa elég durván felpuffadt kb. mintha folyadékkal lenne tele mindenhol. Ez lehet az ütés erejétől csak vagy vmi komolyabb belső szervi sérüléstől? Kevés vizet ételt elfogad, széklete eddig csak egyszer volt, az kicsit folyékonyabb és volt vmi kisebb fehérszerű váladék.
2011. dec. 24. 13:22
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Orvos! Minél előbb. Ne várj keddig. Lehet hogy aadig nem bírja ki..
2011. dec. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

nahhát sikerült elvinni az orvoshoz, jófej dolog volt tőle, h vállalta ma...

a medencecsontja megrepedt, emiatt nem tud menni, a felpuffadt has pedig inkább mellkas és az ütközés miatt keletkezett, vmi légcucc mondta pontosan de nekem abból sok nem maradt meg, nem akarok hülyeségeket írni. mind2-nél mondott lehetséges súlyosbító dolgokat, de azokra utaló tünetek egyik esetben sem jelenthetők ki, szóval ha minden jól megy idővel, sok pihenéssel rendbe fog jönni a pajti.

Deh ugye én ezt majd csak akkor hiszem el ha majd futkosni meg ugrándozni látom...


Mindenesetre nem kicsit megkönnyebbültem, kellett ez a vizsgálat, kapott vitamininjekciót is, bízom benne, h nem lépnek fel súlyosabb dolgok.


Mindenkinek aki segíteni próbált, kicsit is aggódott kellemes(ebb) ünnepeket kívánok!

2011. dec. 24. 18:25
 13/17 anonim ***** válasza:
azóta, hogy van kutyusod?
2013. márc. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Él és virul :)

Nagyon hamar felépült, de sétálni azóta se szeretem elvinni, mert szerintem most is gond nélkül kirohanna akármelyik autó elé :DD Ami talán probléma, hogy nagyon félős, szinte mindentől meg ijed...

Sajna sok idő nincs vele foglalkozni, szóval nagyon kis makacs kutya lett (beagle-nem csoda...)

2013. máj. 5. 18:40
 15/17 anonim ***** válasza:

Szegény kutyát azóta nem viszed sétálni?

Ha póráz van rajta, nem fog az autó alá szaladni.Ha pedig az elmúlt időben gyakoroltad volna vele a behívást, sétánál viselkedést, ma már nyugodtan tudnál vele sétálni.

2013. máj. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Vegyél neki hámpórázt, az nem olyan kényelmetlen, mint amikor a nyakánál húzod.
2013. máj. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Jár ő sétálni, csak nem velem :)
2014. jan. 2. 19:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!