Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok az Illatos út...

Mit gondoltok az Illatos út ebtelepről?

Figyelt kérdés
2011. dec. 19. 18:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Sintértelep, nem menhely a közhiedelemmel ellentétben. Ha nem jelentkeznek a befogott állatért, 2 hét után elaltatják.
2011. dec. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igent tudom hogy sintértelep .... szörnyű men emberek vannak :(
2011. dec. 19. 18:09
 3/6 anonim ***** válasza:
61%
Mit gondolnánk róla? Az a budapesti gyepmesteri telep, borzasztó hely, de szükség van rá, különben tele lennének az utcák kóbor kutyákkal, esetenként beteg, veszélyes állatokkal, amiket az emberek más megoldás híján elkezdenének saját kezűleg likvidálni. Szóval az Illatos - ahogy az összes sntértelep - egy szükséges rossz.
2011. dec. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%
Semmit. Az a telep értünk van, mert nem akarunk az utcán kutyt látni, és nem akarunk pénzt se költeni rá az adónkból. Mit lehet csináni, akkor? Hát ez. De tök mind, mondhatnánk mondjuk a ló és vágóhíd esetét, vagy az olcsó tojás vs apró ketrec példáját.stb Szóval tessék végre felfogni, emberek vagyunk, ne álljunk már neki állszenteskedni a síntér telepen. Csak mennyivel könnyebb nem szembenézni saját mocskunkkal... és mennyivel könnyebb interneten siránkozni, megnyugtatva ezzel lelkiismeretünket.
2011. dec. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Gabi86 ***** válasza:
Én úgy hallottam sőt képeket is láttam róla hogy nagyon gyatra körülmények vannak ott.Sőt a beteg állatokat is együtt tartják az egészségesekkel.De minden sintértelepen ez van ezzel egyet értek ez előttem szólókkal.Mert én is hoztam ki ilyen helyről és szegény kutya csont sovány volt,most már hála isten jó húsban van.Amúgy ha olcsóbb lenne az ivartalanítás akkor többen tudnák igénybe venni és akkor nem lenne ennyi kutya menhelyen.Aki meg azt írja hogy annak nem kell állat aki nem tudja a fenntartásait fizetni.Az nem gondol bele abba,hogy akkor gyereket se vállaljon az aki nem tud neki MINDENT megadni.Mert akik az állatos részt így gondolják azoknak a másik részét(gyerekkel kapcsolatban)is így kell gondolnia.De én szerintem az ember mindig arra törekszik hogy a gyerekének mindent megadjon amit a PÉNZTÁRCÁJA megenged és aki szereti az állatait mintha a gyerekei lennének a így is tesz.Bocsánat hogy ennyire elkanyarodtam a kérdéstől csak elegem van azokból az emberekből akik túlzásba viszik az állatvédelmet,mert rengetegen vannak véleményem szerint ezen az oldalon is.Én is imádom az állataimat,de sajnos van amit nem engedhetek meg magamnak meg az állataimnak sem.Úgyhogy az állatorvosok is dolgozhatnának kicsit kedvezőbb árakon hogy az is megengedhesse magának azt amit egy jobban élő ember.Nem az legyen a válaszadóknak az első hogy "az minek tart állatot aki nem tudja fenntartani".persze vannak olyan emberek akik csak eszköznek tárgynak tekintik az állatokat azokat én is elítélem,de akinek mondjuk nincs pénze az ivartalanításra azokat nem igazán kellene.keresni kellene egy olyan megoldást ami a "szegényebb"rétegnek is könnyebbé teszi az állattartást.Amikor gyerek voltam sajnos mi sem engedhettük meg az ivartalanítást és csak születtek születtek a kölykök és vittük a menhelyre,akiknek nem találtunk gazdát,de most már hála isten megtehetem.Tényleg bocs csak ez már rég bennem volt és valahol le kellett ez írnom.
2011. dec. 22. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
És mire lyukattunk ki megint? hát arra hogy az állatoknak kell szívni mert az idióta emberek (tisztelet annak az 1-2 kivételnek) nem tudnak gondoskodni az állataikról.Ha nekem van egy kutyám vigyázok hogy ne legyenek kölyke mert azokat iszonyú nehéz elajándékozni. Kankutyámra vigyázok ne tudjon elszökni és utódokat hagyni. Minden nap etetem, itatom és lemozgatom. Tehát felelősen tartom az állatomat. De vannak olyanok akik pont az ellenkezőit teszik. Egyik ismerősnek van egy kuvasza, 1,5 méteres láncon tartják. Nincs óla, éppen hogy csak a feje felett van valami. A kutyának már a lábai rosszak és fájnak mert kiskorától meg van kötve. És ezért altatják el , vagy elintézik (ami annyit jelent hogy fejbe vágják) szégyenlem hogy ilyen rokonaim vannak. Mikor ott voltam a 10 éves kislány azon röhögött hogy az idióta apja már kiásta a gödröt a kutyának. Már töbször tettem szemrehányást de semmit sem ér. Sőt alapítványokat is értesítettem de magasról tesznek rá. Na és arra akarok kilyukadni hogy az állat szív mert az ember egy undorító lény!
2011. dec. 25. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!