Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az én hibám? ( többi lent )

Az én hibám? ( többi lent )

Figyelt kérdés

Nem rég kaptam egy kutyát egy ismerősömtől , akinek költözés miatt meg kellett válnia tőle.

A kutya szuka , és nem volt ivartalanítva. Persze a kutyát én ivartalanítani akartam , de a doki azt mondta hogy rengeteg kutya van bejelentve , oltások miatt vagy ivartalanítás miatt . Ezért csak két nap múlva tudja ivartalanítani. Csörrent a telefonom , apum kórházba került. Ki kellett mennem miatta szlovákiába mivel ott él , és a kutyát nem tudtam kivinni , így a nagymamám vigyázott rá. Közben megjött a tüzelése a drágámnak így , figyelmeztettem a mamámat hogy figyeljen. A mamám egy faluban él ahol sok a kóbor kutya.

Egy hónapig voltam távol . Amikor haza értem a kutyámat vittem a dokihoz a megbeszélt ivartalanításra. Eddig minden oké , de a doki azt mondta a kutyám vemhes.

A kölyköknek tudok gazdát , anyumék minden képen szeretnének legalább 2 kutyust. ( ivartalanítani fogják , ezt a szívükre kötöttem) A doki összesen 4 kölyköt állapított meg. Kistestű kutyusom van , uszkár , pincsi.


2011. dec. 25. 17:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nem azzal van a baj, hogy a Te kistestű kutyád oroszlán méretű kutyákat fog szülni, hanem azzal, ha ne adj Isten mégis egy nagytestű kan kutyával párzott, akkor esélye sem lesz kihordani a kölyköket...más az, ha egy nagytestű szuka egy kistestű kan kutyával párzik, így viszont a kutyád életével játszol.
2011. dec. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Hát erre nem is gondoltam Í! Nagyon szépen köszönöm !

Akkor azt fogom tenni , hogy minden hónapban ellenőriztetni fogom , hogy mennyire nőnek a magzatok.

Ha nagyok lesznek , természetesen császármetszéssel fog szülni a kutyusom.

2011. dec. 25. 21:33
 13/14 anonim ***** válasza:

Nem a te hibád. Nyugi.

Őszintén megvalva én is jártam hasonló képpen. Ráadásul az apa egy Rottikeverék volt ahogy utólag kiderült, de a kutyám túlélte. Az öt kölyökből 2 nagytestű és három miniméretű lett de mindegyik egészséges lett. Természetes úton szülte meg őket mert úgy tudtuk hogy a szomszéd pici kis kutyája fedezte be. Ám ez nem így volt.

Nyugi minden jól fog menni, de azt ajánlom a hőmérsékletét fojamatosan ellenőrizd mert nekem két héttel korábban szült.Meg azért nem árt ha tud az állatorvosod róla hogy ez történt. Mert így ha baj van felhívhatod és akár házhoz ki is megy. Sok sikert és kívánok egészséges szép kölyköket.

2011. dec. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Rendben van ! Köszönöm szépen!
2011. dec. 27. 21:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!