Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kínai meztelen kutya? Mi a...

Kínai meztelen kutya? Mi a vélemény tapasztalat róluk? Kérlek írjatok le mindent.

Figyelt kérdés

Engem a következők érdekelnének:


-Szereti a gyerekeket?

-Más kutyákkal hogy jön ki? (tudom hogy ez nevelés kérdése is de úgy általában)


milyen ápolást igényel a "talajos" és a "púder pamacs" változat? (már mint itt a szőr ill. bőr ápolására gondolok)


2011. dec. 27. 18:01
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

18:09 84%-os válaszoló


Gondolom hogy milyen nehéz lehet gondozni a szőrét. Nekem van 2 Pulim és 1 Tacskóm. Mikor a réten szétáltattam őket akkor A Tacsi után be mentek a gazba és miden féle gaz beléjük ragadt otthon kutyánként 1,5 óra volt hogy a naggyát kiszedjem belőlük de még ekkor is maradt bennük 1-2 koldusztetű.


Hát ilyen kutyát egyszer majd szeretnék még nem tudom hogy a 2 változat közül melyiket. De amúgy egy 4 éves gyerek mellé kéne.



Az eddigi válaszokat köszönöm!

2011. dec. 27. 18:18
 12/15 anonim ***** válasza:
0%
Nem azon kell kacagni hanem azon hogy a világ legrondább kutyája az a kis dög!!!!! :D
2011. dec. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
ÉS? Ha te lennél a világ legrondább nője/férfija lánya/fiúja..nem röhögnélek ki,hanem együtt éreznék veled..
2011. dec. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

Itt minden kutyatulajdonos, mégha nem is meztelen kutyát tart, hogy náyron kenedetni kell a bőrét. Úgyan akkor kell bekenni a meztelen részt mint pé sajűt magadnak... pl naptejjel, ha órákat tőlt napon... De ha leviszed pl 1-1 órára akkor nem kell, hisz te sem kenegeted be magad naponta többször, ha boltba mész vagy egyszerűen kiállsz a teraszra.

Ha keresel egy nagyon jó tenyészőt, akkor rájössz, hogy a bőre ápolása sem problémás.

Aki pedig minden kinai meztelen kutyás kérdéshez, kiírja hoggy "nem kellene, és a világ legrondább kutyája címet mindig ez a fajta nyeri, csak úgy megsúgom, hogy általában azok a "kopasz kutyák" keverékek... mégcsak köze sincs a fajtatiszta fajtához!

2015. okt. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egy csodálatos kutyafajta.Kiskorában édes cuki,Felnőtt korában meg elegáns gyönyörű.Szörtelenül csinos nőies,Szőrösen meg csodálatos mert az a hosszu dús szőre leomlik.Nagyon okosak.Megérzik amikor rossz kedvem van és akkor odabujik mellém.Amugy vannak csunya tiszta kopasz példányok is azok nyerik meg a vilaglegcsunyabb kutyája cimet.De amugy ez a fajta szép.
2016. aug. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!