Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyiket vennéd a 2 fajta...

Melyiket vennéd a 2 fajta közül? Mennyit adnál értük? (Yorki VS Kínai meztelen kutya)

Figyelt kérdés

Melyiket vennéd?

Yorksire terrier vagy Kínai meztelen kutya? (mind a 2 is lehet)


Mennyit adnál értük ha jó helyről törzskönyvel adnák őket, minden papírjuk megvolna a szülők is jók és eredményesek stb...


2011. dec. 27. 19:23
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Számomra a yorki a befutó és 100ezer.
2011. dec. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Nálam a Biewer yorki a befutó:)) Van egy gyönyörű fél éves kislányom,és egy 4 éves yorkibabám is:) az árát nem akarod tudni szerintem :)
2011. dec. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
Egyértelműen yorki!!! Nekünk is olyanunk van :)
2011. dec. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
77%

Kínai meztelen kutya.

Látod kedves kérdező mennyi itt a yorkie gazdi ?

A yorkie unalmas , már csak azt látni.

Vegyél kínai meztelen kutyát , nem bánod meg .

Nekem már volt yorkiem , de fele annyi szeretetet sem tud adni mint egy kínai meztelen.

2011. dec. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Off : Kérdező nem te írtad ki azt a kérdést , hogy:

"Mit tegyek? A szüleimnek nem tetszik álmaim kutyafajtája?"

2011. dec. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Nem!
2011. dec. 31. 17:07
 17/19 szszszigazi ***** válasza:
Kínai kopaszkutya. Nagyon aranyosak,egyediek.. Én akárhol sétálok a kutyáimmal mindenhol,még falun is van legalább 2-3 Yorkie... Túl sok van belőlük.. Kínai kopaszkutyát meg csak 1-et ismerek,olyan szépen sétál a gazdia mellett,szótfogadó... :) Bár a Yorkie inkább kiállítási kutya. Ha csak munkapartnernak akarod akkor vegyél bátran. Egyébként az egyik ismerősömnek volt Yorkieja és fogváltáskor nagy pusztítást végzett...
2012. jan. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Nekünk mindkét kutyánk volt és egyértelműen kínai meztelen!:) Nagyon barátságos, nyugodt, emellett játékos kiskutyus. Mindenki odavolt érte a családban! Nem kell a szőr miatt sem aggódni, szerintem sokkal emberközpontúbb és nem annyira makacs, mint a yorkie:).
2012. jan. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
A yorkie nem makacs,de a meztelem kopaszkutya szőrével tényleg nem kell törődni,mivel kopasz... De a bőrét nyáron,napos helyen KELL kenegetni,mivel könnyen leég!!!
2012. jan. 3. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!