Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek, ha mindent megprób...

-evo0616- kérdése:

Mit tegyek, ha mindent megpróbáltam, de nem tudom kiirtani a bolhákat?

Figyelt kérdés
Eddig lakásban éltünk, ott nem volt bolha, de elköltöztünk kertes házba. Egy 3 éves keverék(bichon havanese, yorkie) kan kutyusomban bolhákat találtam. Mindent megpróbáltam: Insectiside,Kiltix nyakörv,ampulla. Körbeporszívóztuk az egész házat, bútorokat,felmostunk,Insecticide-del is. Mit tegyünk? Kérlek, segítsetek!
2011. dec. 27. 22:12
1 2
 11/17 Akiteki ***** válasza:
Az advantix is vényköteles.
2011. dec. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Egy állatpatika oldalán néztem, ott nem azt írták:


[link]

2011. dec. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
A bolha ellenes cseppek, fújók nem azt jelentik, ha rámegy a bolha a kutyára, azonnal feldobja a pacskerját. Csak akkor pusztul el a bolha, ha elkezd vért szívni. Legyen a kutyán valamelyik bolha elleni spot, és mellette próbáld meg naponta pl eukaliptusz olajas vízzel lespriccelni. Az erős illatú illó olajok távol tartják a rovarokat.
2011. dec. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Akiteki ***** válasza:

Nekem meg nem adtak állatpatikában csak receptre. Vissza kellett mennem az orvoshoz.

Utolsó: ez sem biztos. Én hoztam már haza olyan kutyát, hogy nyüzsögtek benne a bolhák. Rátettem az advantixot és egy óra múlva összesepertem a döglötteket. Mind kipotyogott.

2011. dec. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm Szépen a segítségeteket! De tényleg nagyon! Hála Nektek, a bolhák eltűntek! :)
2012. máj. 19. 20:36
 16/17 anonim ***** válasza:

Ez nagyon jó hír!

Innentől remélem, mindig lesz a kiskutyádon bolha elleni szer. Sajnos, télen sem tűnnek el teljesen. Így egész évben védekezni kell ellenük.

2012. máj. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Igen, lesz! ;)
2012. júl. 17. 16:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!