Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Husky gazdák! Mi a véleményete...

Husky gazdák! Mi a véleményetek a kutyáitokról? Megbántátok, hogy megvettétek ezt a makacs, szökős fajtát?

Figyelt kérdés

2011. dec. 28. 14:03
 1/8 Akiteki ***** válasza:
100%

Valamivel kevered.

Nekem 8 tündéri, kedves, bújós, vidám, szófogadó, gyönyörűséges huskym van, akik sosem szöknek el és mindig a lábamnál akarnak lenni.

2011. dec. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 dizus ***** válasza:
Neked hány kutyád van Akiteki?
2011. dec. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Akiteki ***** válasza:
14. de a többi nem husky
2011. dec. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem bántam meg, de mikor a gyönyörű, kedves, alap járton teljesen szófogadó kutyám lendületből átugorja a kerítést és elsétál elém, mert meglátja, hogy leszálltam a buszról, akkor ambivalens érzéseim vannak.
2011. dec. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem bántam meg, hogy megvettem ezt a gyönyörű,okos,szófogadó, nem szökős kutyust.:)
2011. dec. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem is tudom hol kezdjem :) Édesanyám 26 évvel évvel ezelőtt vette meg az első huskyját...ha jól emlékszem a 78.volt az országban.Nagy szerelem volt az övék.Aztán vett mellé egy kislányt rá másfél évre.összesen hat almot hoztak le,rengeteg kiállításra jártunk velük.A ma napig meghatározó az a 19 év amit kutyázással töltöttünk:)Annyi boldogságot és élményt adtak ők nekünk,hogy valami hihetetlen.Ha megfelelő módon ki van elégítve a mozgásigényük,akkor nem szöknek el.Anyukám napi 3 szor másfél órát sétált velük és a többi időben is kertben voltak,úgyhogy a kapu nálunk tárva nyitva volt reggeltől estig,mert a házunk aljában autószerelő műhely volt.A kapu vonaláig mentek csak,eszükbe nem jutott volna gazdi nélkül akár a járdáig is kimenni.Mi jártunk velük erdőbe meg a hármashatárhegyre is,teljes értékű családtagként éltek velünk. Sőt,mikor eljött a búcsú ideje..a fiú kutyus képes volt rám kínok közt várni több,mint 8 órát mire hazaértem a munkából,csak ,hogy a fejét ölembe hajthassa mikor az utolsó lehelett is távozott a kis testéből...A mai napig összeszorul a torkom mikor beszélek róluk.A megfelelő gazdi mellett,aki nem csak dísznek tartja őket,eszük ágában sincs megszökni:))
2011. dec. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
3 huskym van és nem lehet megfogalmazni,hogy mennyi szeretetet tudnak adni,makacsnak tényleg makacsok.De azért nem veszélyesen és meglehet őket tanítani bármire.Szökősnek nem szökősök.Nekem az egyik huskym úgy jött hozzánk,ő választott minket.Azóta ha nyitva a kapu akkor sem megy ki.Tehát nem bántam meg,ha egy igazi társat szeretnél a huskyt ajánlom.
2012. máj. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem 2 Huskym van szeretem őket, iskolába kb 1 évig jártam velük.Mire mindent megtanultak tönkre vágták a kertet, anyi kárt csináltak ami már 1 autó ára!Amellet hogy minden nap 1-2 órát futtatva vannak.Kedvesek szépek és ennyit tudnak mást semmit.Én bár nagyon szeretem őket nem vennék még 1 szer az biztos.
2012. jún. 2. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!