Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A par honapos kiskutya beleivo...

A par honapos kiskutya beleivott a felmosovizbe, mit tudok tenni? Lesz baja?

Figyelt kérdés

Ha a sajat kutyam lenne, termeszetesen azonnal rohannek vele az allatorvoshoz, de nem az en kutyam, es nem otthon vagyok, hanem egy vendeg csaladnal, szoval nincs beleszolasom igazan a kutyaval kapcsolatban. Kb fel oraja tortent, nincs semmi baja lathatoan, elenk, jatszik, eszik, iszik. Amint lattam, hogy issza azt a vizet, elvettem elole. Adtam neki vizet -nem tudom mennyire volt nagy hulyeseg- aztan itattam vele tejet, meg adtam neki kenyeret (ugy emlekszem ez felszivja a mergeket) meg sajtot, mert az is tejtermek ugye. Nem tudom, hogy rossz volt e, hogy ezeket adtam neki (tudom, hogy a tejtol hasmenese lesz, de inkabb valalom annak a takaritasat minthogy baja legyen)

Annak tudataban, hogy nem a sajat kutyam, mit tudok tenni erte? Termeszetesen figyelem az allapotat. Jol csinaltam hogy adtam neki ezeket a dolgokat? Vagy mit kellene/kellett volna?

koszonom a valaszokat


2011. dec. 28. 18:33
 1/6 anonim ***** válasza:
pár kortytól nem hiszem hogy baja lenne max hány vagy menni fog a hasa, de mondjuk milyen felmosószer volt benne ? domestos vagy vmi hasonló volt ? mert ezek elég rossz hatással vannak a kutyára ha megissza..
2011. dec. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

esetleg egy állatorvost felhívhatnál hogy mit kéne tenned , amúgy nincs senki otthon a családból akiknek elmondanád hogy mitörtént??

kistestű vagy nagy a kutyus??

2011. dec. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Akiteki ***** válasza:
Semmi baja nem lesz. Nálam is előfordult, hogy a kölykök belekóstoltak, miközben habzott a domestostól. Kicsit prüszköltek és kész.
2011. dec. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem lesz valószínűleg semmi baja ,jól csináltad amit adtál neki az higitja a gyomrába a szert.Volt benne egyáltalán valami hippo domestos? Mert ha csak koszos víz volt az annyira nem gond, a kutyák az utcai pocsolyákból is isznak.
2011. dec. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A kutya doberman, ugyhogy nyugodtabb vagyok, mint hogyha egy kistesturol lenne szo, de nem tudom. Elvileg csak egy kicsi volt benne (kb egy kupaknyi) a nece Procenex, valami argentin lotyi, de nem tunik erosnek, meg ra van irva, hogy termeszetes anyagokbol "parfumizal" ertelmesebben nem tudom leforditani, szoval ennek inkabb az illatositas a lenyege, de mivel termeszetes cuccokbol van, annyira nem aggodom.
2011. dec. 28. 18:54
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor semmi gond,ha nem halálfejek vigyorognak a dobozon:D
2011. dec. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!