Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy szoktassam le a kiskutyám...

Hogy szoktassam le a kiskutyámat a kaki evésről?

Figyelt kérdés

3 hónapos.

Mindig felszedem, de nem mindig érek oda olyan gyorsan...



2011. dec. 28. 15:17
 1/6 LadyLee ***** válasza:

Minden kutya eszik kakit, nem kell ezért dokihoz vinni. :)


Próbáld meg leszidni, ha rajtakapod, de jó eséllyel nem fogod tudni leszoktatni róla - pláne nem, ha keri kutyus és van egy kis szabad tere - akkor úgyis csinálni fogja, ha nem figyelsz.

2011. dec. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nagyon sok kutya ilyen (bár talán nem sajáttal). Én amikor terelni megyünk, sosem viszek semmi jutifalit mert tudom, a kutyám jól lakik a birka sz.rral. Mások is így vannak vele ilyenkor. :)

Oktatóm anno azt mondta, ezt kinevelni nem lehet belőle. Ha kicsit idősebb lesz (1 éves kora körül) akkor lehet majd szabályt állítani, hogy földről tilos ennie, ebbe ez is beletartozik. Most még nagyon fiatal ehhez. Próbáld megakadályozni.

2011. dec. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Adok neki ennivalót. Lakásban tartom.
2011. dec. 28. 15:34
 4/6 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, hogy valami ásványi-anyag hiánya van. De nem biztos, állítólag a falusi kutyák azért eszik a tyúxart..
2011. dec. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

A macska kaki is és a birka kaki is valamilyen vitamint tartalmaz ami a kutyáknak szükséges és mi nem tudjuk megadni neki.

Nekem minden kutyám 1-2 éves koráig ette a macska kakit aztán leszokott róla majd akkor kezdte újra amikor vemhes lett és megfialt.Ez nem gáz ez természetes.

2011. dec. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Anna126 válasza:
haha:DD
2012. márc. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!