Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan oldjam meg?

Hogyan oldjam meg?

Figyelt kérdés
Van egy szuka kutyám és egy kan kutyám. Ha a szuka tüzelni fog akkor félek hogy kiskutyájuk lesz. Ugyan elvannak zárva egymástól, de a kan minden nap kiszökik arra az udvarra ahol a szuka van. A kutyákat nem akarom megkötni mert a kanra nem tudom rátenni a nyakörvet, legalábbis még nem sikerült. A szukára sem teszem rá mert kistermetű egyébként is mindkettő, és a láncot nem bírnák el.
2011. dec. 29. 12:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Akkor ivartalanítsd vagy a kant vagy a szukát.

De az lenne a legjobb hogy mindkettőt ivartalanítod.

2011. dec. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nem akarod ivartalanítani őket ( pedig ez lenne a legjobb, legalább a szukát kéne ivartalanítani!) akkor a szukát zárd be egy olyan helyre pl.: garázs, vagy valami hasonló, oda ahova a kan nem tud bemenni! De tényleg az lenne a legjobb ha ivartalanítanod legalább a szukát :)
2011. dec. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok , szerintem ne zárd be egyiket sem sehová !

Ivartalanítani kell őket ,vagy legalább az egyiket.

2011. dec. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Akiteki ***** válasza:
Mindkettőt ivartalanítani kell és 15 évig nem lesz gondod.
2011. dec. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ivartalanítás.

Plusz rettentő gyors életmódváltás, mert olyan nincs, hogy a saját kutyádra ne tudj nyakörvet rakni... A kikötés persze nem megoldás, de hogy mozgatod le azt a kutyát nyakörv nélkül, hogy viszed sétálni, hogy neveled? Ezekre mind-mind szüksége van a kutyáknak, nem elég kicsapni őket a kertbe mint a csirkéket, annál azért kicsit több van bennük, hogy ezzel meg legyenek elégedve...

2011. dec. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!