Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit adott be az orvos?

Mit adott be az orvos?

Figyelt kérdés
Kedden oltattam először a kutyáimat. Kicsit későn, mert már 10 hetesek. Az orvost azóta nem tudtam elérni, az oltási könyvből nem tudom kiolvasni, hogy mit kaptak. Ha jól emlékszem valami ADA3 vitamin injekciót, és parbolt vagy parvolt nevezetű valamit, és féreghajtót kaptak. (Tudom, hogy a vírus neve parvo). A szurikat a nyakukba adta be. Rá akartam keresni interneten ezekre az anyagokra, de nem találtam rá. Lehet teljesen hülyeségeket írtam a nevekkel kapcsolatban, de hallásra ilyesmi volt. Ötletek, hogy mik lehetnek? Rendben van ez az egész így? Idegen az orvos, nem ismerem, ismerős ajánlotta, nem bízom benne annyira.
2011. dec. 29. 14:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Teljesen rendben van. Az első oltásnak, még ha késve is, de a parvo ellenit szokták beadni. A féregtelenítés, vitamin rendben. Nem értem mi a baj? A következőt már kapják időben ha lehet.
2011. dec. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Baj az nincs. Csak szeretném tudni, hogy rendes oltóanyagot adott-e be, amit kellet. Arra vagyok kíváncsi, hogy mik az oltóanyagok nevei, és hogy nyakba rendbe van-e ezek a szurik.
2011. dec. 29. 15:19
 3/12 A kérdező kommentje:
következő oltás 2 hét múlva esedékes?
2011. dec. 29. 15:48
 4/12 Akiteki ***** válasza:

Be kellett ragasztani az oltási könyvbe az oltóanyag matricáját. Ha azt elolvasod és leírod mi van rajta, többet tudunk segíteni. Egyébként meg mi a görcsnek ad vitamininjekciót?

Igen, két hét múlva, egy nappal sem korábban.

2011. dec. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Be van ragasztva, olyan, mintha kézzel lenne rá írva. Ezt lehetetlen kiolvasni. Fehér színű, szemre sűrű anyagot nyomott a kölykökbe, olyan volt, mint valami paszta. Az üvegje is fehér volt.

Ezért tettem fel ezt a kérdést én is. Nem értem minek a vitamin injekció, és ki szeretném deríteni, hogy miket kaptak mégis a kölykök. Még a vitamint sem találtam meg az interneten.

2011. dec. 29. 16:41
 6/12 A kérdező kommentje:
Most hívtam. Parbol-t kapott, vitaminokat, meg féreghajtót. Mi az a parbol?
2011. dec. 29. 17:02
 7/12 Akiteki ***** válasza:
Ez elég érdekes. Rákerestem a googleval: egyetlen értékelhető találat a parbol eredményre egy olasz koporsógyár. Basszus!
2011. dec. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Mi a francot adhatott ez be nekik?!
2011. dec. 29. 17:27
 9/12 A kérdező kommentje:
végül is ez kedden történt, semmi bajuk a kutyáknak, jókedvűek, esznek, isznak, játszanak.
2011. dec. 29. 17:57
 10/12 Akiteki ***** válasza:
Nem tudom, de mondjuk hogy nem betegek, az nem jelenti hogy minden ok. Sőt! Az oltások után nálam minden esetben van egy kis hasmenése a kölyköknek.
2011. dec. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!