Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit adott be az orvos?

Mit adott be az orvos?

Figyelt kérdés
Kedden oltattam először a kutyáimat. Kicsit későn, mert már 10 hetesek. Az orvost azóta nem tudtam elérni, az oltási könyvből nem tudom kiolvasni, hogy mit kaptak. Ha jól emlékszem valami ADA3 vitamin injekciót, és parbolt vagy parvolt nevezetű valamit, és féreghajtót kaptak. (Tudom, hogy a vírus neve parvo). A szurikat a nyakukba adta be. Rá akartam keresni interneten ezekre az anyagokra, de nem találtam rá. Lehet teljesen hülyeségeket írtam a nevekkel kapcsolatban, de hallásra ilyesmi volt. Ötletek, hogy mik lehetnek? Rendben van ez az egész így? Idegen az orvos, nem ismerem, ismerős ajánlotta, nem bízom benne annyira.
2011. dec. 29. 14:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

[link]

Nem ilyen a matrica?(a legfelső) Igazából amikor nekünk beadták kicsit nyűgösebb volt aludt vagy 4-5 órát utána semmi baja se volt. A kombináltnál volt egy kis nyüszögés de van amelyik kutya meg se érzi.

2011. dec. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Lehet ez az, csak össze van firkálva. Nem tudom, de úgysem tudok mit tenni. Bízom benne, hogy tényleg parvo ellen oltotta be őket, ahogy mondta. A vitamin injekciótól meg gondolom bajuk nem lesz. Többet nem oltatok ezzel az orvossal.
2011. dec. 29. 22:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!